reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie Beta HCG

Dołączył(a)
9 Sierpień 2017
Postów
3
Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa. Pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki to 14.09.2017. O prawdopodobnej ciąży dowiedziałam się 11.10.2017, czyli 3 dni przed spodziewanym terminem miesiączki- test ciążowy pozytywny, choć druga kreska była bardzo blada. Tego samego dnia poszłam na betę, która wyszła 10,10mlU/ml, 3 dni później, czyli dziś powtórzyłam badanie, a wynik to 37,70mlU/ml. Przyrost wydaje się ok, ale czy 37,70 to nie za niski wynik, jak na dzień spodziewanej miesiączki? Jestem przewrażliwiona, bo dwa miesiące temu poroniłam właśnie w 5 tygodniu ciąży.. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :)
 
reklama
.
Cześć, po pierwsze bardzo dziękuje za odpowiedz;) Byłam u ginekologa, powiedział, ze beta rzeczywiście nie jest za wysoka, ale rośnie, co jest dobrym znakiem. Mam poczekać i po tygodniu- czyli już w poniedziałek zrobić kolejna betę, wtedy będziemy wiedzieć coś więcej. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze, staram sięmyśleć o tym jak najmniej i niewchodzić na fora(jak widać z marnymskutkiem;)). Cały czas mam nadzieje,ze wszystko będzie dobrze..;)
Trzymam w takim razie mocno kciuki za Was. :)
Moja gin powtarzała mi że od wartości ważniejszy jest przyrost, jeżeli jest prawidłowy to wszystko dobrze jest. Oczywiście najadłam się też strachu, do czasu aż zobaczyłam fasolke. Teraz tak sobie myślę że nie potrzebnie robiłam betę bo tylko stresu niepotrzebnie sobie narobiłam.
Czekam na wiadomość co u Was i czy beta dobrze rośnie. :D
 
reklama
Hej. Jednak leżę w szpitalu z podejrzeniem CP:-(sama się tu przywiozłam a raczej moja intuicja. Beta stoi na poziomie 250
Od ponad tygodnia. :-( strasznie sie boję.
myślałam o Tobie...nie bój się, jak juz jesteś w szpitalu jest ok. 250 beta to mała ciąża ..daj znać co i jak...może samo farmakologiczne leczenie wystarczy. Ja miałam laparoskopie szybko sie dochodzi. Trzymam kciuku !! Przytulam
 
Hej. Jednak leżę w szpitalu z podejrzeniem CP:-(sama się tu przywiozłam a raczej moja intuicja. Beta stoi na poziomie 250
Od ponad tygodnia. :-( strasznie sie boję.
Bardzo mi przykro. :( Cały czas miałam nadzieję że będzie dobrze. Dobrze że jesteś w szpitalu, nic się nie bój. Będzie dobrze. Ściskam cię mocno.
 
Dziekuje dziewczyny.Dzisiaj mialam powtórke z Usg a jutro kolejna Beta. Dzis jeden z lekarzy stwierdzil że jednak widzi malenki pecherzyk w macicy i wg niego ciaza obumarła na samym początku-czyli poronienie chybione. Po za tym ginekologicznie wszystko dobrze wyglada,przydatki ok itp. Pewnie w poniedzialek dopiero coś sie wyjaśni...na razie beda mnie obserwować. Mimo wszystko ciesze się ze tu jestem, bo czuje sie bezpieczniej. Leżę na specjalistycznym odziale ginekologiczym i widać że tu się porządnie do wszystkiego przykladaja. Zobaczymy która diagnoza się potwierdzi.
 
Dziś sama naturalnie poronilam.i sama się oczyściłam bez zabiegów itp. Jednak to byla zwykla ciąża. .niepozamaciczna,nie biochemiczna. Obumarla gdzies4/5 tc. Jutro wychodzę ze szpitala.
 
Dziękuję. Jest ciężko ale wiedzialam ze tak się skończy. Z jednej strony ulga,że już "po wszystkim",ale z drugiej ciągle pytanie "dlaczego". Teraz muszę to przepracować.
Bardzo mi przykro. :( Ja też jestem po poronieniu i wiem jakie jest to ciężkie. Nie zadręczaj się pytaniem dlaczego bo to nie ma sensu, niestety tak miało być. Ściskam cię mocno. Będzie dobrze zobaczysz. :*
 
reklama
Do góry