reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocne zycie dzieciaczków

bachu wielkie poklady cierpliwosci i sie uda po prostu nie poddawaj sie temu zeby u ciebie spal tylko sukcesywnie go odkladaj do lozeczka :tak:
 
reklama
Mój bąbel coraz lepiej śpi w nocy.Coraz częściej śpi od 22 do 5,6 bez przerwy.No i w dzień już śpi coraz częściej tylko raz.
 
moj sebollo spal jaki tydzien pieknie bez pobodek w nocy a teraz jakos mu sie odwidzialo i znow musze do niego wstawac:-:)no:
 
U nas też falowo. Raz śpi lepiej w nocy, a raz budzi się pięc razy.W dzień juz od dłuższego czasu śpi tylko raz.
 
No tak Madzia też coraz mniej śpi w dzień. Najczęściej raz 40 minut czasami do godziny, ale często bywa i tak że nie chce zasnąc wogóle:baffled:
 
Ola teraz nawet lepiej śpi w nocy, tak od 20-21 do 6.30-7.00, czasem w nocy zapłacze ale wystarczy że włożę rękę przez szczebelki i śpi dalej, gorzej jak mnie nie ma blisko bo jeszcze nie śpię w łóżku obok:baffled:. W dzień śpi już raz lub wcale, sporadycznie dwa i to tylko u babci.
 
U nas ostatnio był kłopot z zasypianiem. Trzeba było siedzieć z Martyną w pokoju co równało się z ucięciem sobie około godzinnej drzemki. Później odkryłam, że pomaga jak jej drzwi nie zamykam wychodząc z pokoju, a ostatnio ubrałam mojej córce poduszkę (bo do tej pory Martynka spała na prześcieradle) i zasypia w trzy minuty. Działa jak przytulanka - oby jak najdłużej tfu tfu
 
reklama
Pola to było miesiąc temu:-):-)Teraz śpi tylko raz...Za to w nocy śpi coraz lepiej..Juz dość często nie budzi sie od 22 do 5,6.Także jestem maga wyspana...Oczywiście zdarzają się nocki,że się co chwila budzi ale to jak coś jest nie tak.
 
Do góry