reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

Dziek dziewczyny ja popostu jestem mocno przewrazliwiona bo poprzdnio bardzo chciałam i sie nie udało a tym razem mam nadzieje ze moze jednak dlatego tak bardo przezywam.
 
reklama
Dzisiaj rano wstałam jak gdyby nigdy nic... wysiusiałam się, umyłam i poszłam do kuchni robić mojemu przyszłemu mężowi śniadanie. Wracając do pokoju złapał mnie tak silny ból z prawej strony podbrzusza, że aż sie przewróciłam... popłakałam się z bólu i zwijałam przez około 5 minut... po czym wszystko jak ręką odjął :szok:teraz nic kompletnie nie boli... nie wiem co robić... chyba pojadę do lekarza na badanie bo to raczej do normalnych objawów ciąży nie należy :baffled: boje się trochę :-(
 
Julia - a moze to nerwoból? Albo dziecko Ci uciska? Tak czy inaczej skontaktuj się z lekarzem - moze na początek zadzwon, a jak będzie trzeba to jedź,choćby po to, żeby uspokoił Cię, że nic złego się nie dzieje. Trzymam kciuki, żeby okazało się, że to nic groźnego!
 
JuliaK to chyba dobry pomysł żeby najpierw zadzwonić. Najważniejsze że wszystko się uspokoiło i nie ma innych dolegliwości. Jestem pewna że wszystko bedzie dobrze, ale dla własnego spokoju warto sprawdzić. Trzymam mocno kciuki!
 
Julia, trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego. Pewnie jakiś paskudny ucisk - dzidzia dała dosadnie znać, że jest:tak:
 
KasiaDe jest dokładnie tak jak Ty napisałaś! Dzidzia bardzo wyraźnie dała o sobie znać uciskając przez chwilę nerw który spowodował tak silną reakcję bólową... ojoj... uspokoiła mnie wizyta u lekarza. Nawet zrobione zostało mi usg ale dzidzia po raz kolejny ułożyła się tak, że nie było widać płci... hehe... ale najważniejsze, że zdrowe! :-)
 
KasiaDe jest dokładnie tak jak Ty napisałaś! Dzidzia bardzo wyraźnie dała o sobie znać uciskając przez chwilę nerw który spowodował tak silną reakcję bólową... ojoj... uspokoiła mnie wizyta u lekarza. Nawet zrobione zostało mi usg ale dzidzia po raz kolejny ułożyła się tak, że nie było widać płci... hehe... ale najważniejsze, że zdrowe! :-)

No to strasznie sie ciesze, że na tym sie skonczyło!:tak:Charakterny bobasek Ci rośnie:-D
 
reklama
A ja się cieszę jak nie wiem co, bo od wczoraj nie mam mdłości :-) TAKA ULGA i mam nadzieję że już nie wrócą (bądź co bądź mordowały mnie do 18 tyg. to chyba już wystarczy) :happy2:
 
Do góry