reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

sikam cały czas... a o popuszczaniu to nie wspomnę... do tego wszystkiego wszędzie mi nie wygodnie i wszystko mi nie pasuje :/ normalnie strasznie marudna się zrobiłam... :baffled:
 
reklama
Bałam się ale co zrobić... zaczął boleć a lekarz stwierdził, że do wyrwania i trzeba zrobić rtg. No to ja nie dałam zrobić rtg i kazałam rwać bez znieczulenia. Powiedziałam, że wytrzymam i będzie to napewno mniejsze zło niż znieczulenie dla dzidzi... oj taka już na ostatni miesiąc panikara się zrobiłam... a co skurcz mnie łapie to mąż chce od razu do szpitala mnie wieźć :-p

ale przeciez są znieczulenia miejscowe bezpieczne w ciąży,trzeba sie bylo zapytac a sam ból i stres tez szkodzi
 
myślałam , że tylko ja mam problem z tym popuszczaniem....już sie martwiłam, ale wyglada na to, że tak już niestety bywa w ciązy:-)
 
Hej Dziewczyny, ja pomimo tego, że jeszcze niedawno czułam się świetnie i byłam pewna, że do porodu jest jeszcze daleko teraz myślę, że będzie odwrotnie:baffled: no chyba, że to jakaś moja schiza:baffled: od paru dni non stop twardnieje mi brzuch - ból do zniesienia, ale dzieję się to za często i chyba skuszę się na no-spę:blink: mam wrażenie, że chyba jednak urodzę nieco szybciej - jeszcze zanim Mąż wyjedzie:-p na szczęście w następny poniedziałek kolejna wizyta, więc może gin mi coś powie dobrego bo chyba zacznę siać panikę:baffled: co do sikania to robię to BARDZO często a przy tym twardnieniu brzucha to jeszcze częściej i gratis zaczyna mnie pęcherz boleć:baffled: ale ze mnie maruda, moja Babcia mniej narzeka:-D
 
ja az tak bardzo nie narzekam na samopoczucie- jak narazie:-Dtylko mi moje rozstepy przeszkadzaja, a z sikaniem jakos daje rade he he ale tez czesto to robie:-D
 
Ja narzekam tylko na to czeste oddawanie moczu, doslownie caly czas!Juz mnie to meczy!
Jesli chodzi o kondycje to calkiem niezle, dzisiaj nawet skosilam trawnik w ogrodku:tak: i to w upale!
 
a ja dzis bylam godzinke na plazy,prawdzie wiekszosc w cieniu ale juz mi tego brakowalo:) a teraz przygotowanka do meczyku...:tak:
 
oj plaża - ale mi sie marzy:-)
juz wiemze w przyszlym roku na wakacje pojedziemy z Tymkiem nad polskie morze:tak:
kate nie mecz sie i bierz nospe bo serio pomaga
ja ostatnio mam to samo co wy wszystkie czyli twardnienie brzucha i nieprzespane nocki połączone z panika ze to chyba juz i lykam rozkurczówke - lekarz sam zalecil -a bynajmniej pomaga
no i zauwazylam ze juz np ugotowac mi obiad to tragedia - w miedzyczasie musze kilka razy sie polozyc bo czuje jak maly prze na szyjke:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, cieszę się że nie tylko ja tak marudzę, ale upał mi doskwiera i nogi a raczej same stopy tak mnie swędzą że oszaleć można. Dziś w nocy myslałam że skórę sobie zedrę, proszę poradzcie coś na to swędzenie...:wściekła/y:
 
Do góry