reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzankowe pierdoły....

Basiu tej akurat jeszcze nie przeczytalam, ale dwie pozostałe też o tym traktują i są ok :-).

dzisiejsze menu
Ś: płatki żytnie+jog.nat+pokrojone suszone śliwki i morele
O: smażone na odrobinie ozo warzywa (marchew, cukinia, kalafior, cebula) z koncentratem pomid. i koperkiem - tak mnie rozdęło dziś po tym, że nie polecam (to chyba kalafior)!!!!
K: była już 20, więc zjadłam tylko 3 łyżeczki mielonego siemienia lnianego i popiłam szklanką ciepłego mleka 0,5%
 
reklama
hej
ja dzisiaj :
po obudzeniu jabłko
Ś: płatki górskie i otręby z jagurtem owocowym 0%
O: kulki z miesa mielonego w sosie pomidorowym i sałatka z pekinki, pomidora i oliwy
na kursie kawa czarna bez cukru i 1 jeżyk
K: resztka kulek z sałatką
 
Elwirko, w necie nie znalazłam zdjęc, dlatego cyknęłam, ale jakos ciemne mi wyszły...
 
A ja dzis na sniadanko- płatki ryzowe z owsianymi na mleku- 3,2%

mimo najszczerszych chęci- nie daje rady pic odtłuszczonego mleka, bleee

do tego wkrojone suszone sliwki i pokrojony bananek...

mniam mniam..;-)

a maz mi walnał komplement wczoraj..

Ze coraz bardziej robie sie laska...:-):-):-):-)

Polecam ćwiczenia brzucha w ksiazce "płaski brzuch", normalnie ja po tygodniu ćwiczen czuje , ze brzuch sie zmniejszył!!!
 
Basiu dzięki za fotki!!!!
mi mąż też powiedział że chudnę........bo zaczyna mi wisieć:szok:
nie ma to jak dobry kompelement....................:wściekła/y:
dureń!!!
no ale za ćwiczenia muszę się jakieś zabrać:dry:
 
Basia - a ta książka nie jest w Rossmanie? chyba tam widziałam

ja tez mam orbitreka
MAGNETYCZNY ORBITREK + KOMPUTER + PULS nowy model (205567150) - Aukcje internetowe Allegro

i odkręciłam raczki i biorę w ręce butelki z wodą jako ciężarki i sobie ćwiczę i macham rękami , lepiej mi idzie niż trzymając za uchwyty, bo skupiam sie na rękach i wtedy nogi tak nie bolą :)

e12a48526caa810emed.jpg


850e89beedb85686med.jpg
 
reklama
moje menu dzisiaj
Ś: makaron durum z jog.light truskawkowym i dżemem truskawkowym (bez cukru)
O: kilka plasterków sera żółtego poprzekładanych z plastrami szynki, to wszystko zagrzane w mikrofali i posypane ziółkami prowansalskimi
K: znowu na kolację 3 łyżeczki mielonego siemienia lnianiego, popite kubkiem ciepłego mleka 0,5%, kubeczek musu truskawkowego ( zamrożone zmiksowane truskawki+troszkę fruktozy)
no i na kolację wypiłam jeszcze 1,5 litra wody niegaz.
 
Do góry