reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzankowe pierdoły....

Mireczko ja wczoraj na kolację jadłam makaron z sosem pomidorowo-tyńczykowym :-)
śniadanie kromka chleba pełnoziarn. i deska z serem białym ze szczypiorkiem, pomidor
na obiad ryba na parze + warzywa na parze

a dziś nie zjem kolacji, nie będę miała czasu....
 
reklama
Mireczko kup sobie fruktozę i jedz zamiast cukru. cukier jest najgorszy w tej diecie!!!! nawet tłuszcz nie jest zły, a cukier tak :-). Jak nie możesz dostać fruktozy to mów, kupię i wyślę :-)
 
zaczęłam pić herbatkę Slim figura na razie krok 1 czyli spalanie - a u mnie jest co spalać :tak::tak:

do tego stosuje zasadę MŻ

oraz nie jedzenia po 18 godzinie

oraz pije mnóstwo wody mineralnej niegazowanej
 
ostatnio jak tak przestrzegałam tych zasad to schudłam 4 kilo - sukcesem jest to że waga utrzymuje się tz. że nie przytyłam
 
no dobra - ja tez chce miec swoja grupe wsparcia ;-) ktora z dziewczyn pali - i chce rzucic palenie - kurcze wiecie jak mnie gardlo boli - normalnie glos mi sie robi jak starej metalowie (a ja ostatnio jak dresiara wygladam i nawet muze w radio taka disco preferuje) :-) :tak::-D stary to sie zalamie jak mnie zobaczy...

co to znaczy chel pelnoziarnisty - to taki sonko albo wasa??
 
nie Basiu80, pełnoziarnisty to taki w opakowaniach, np firmy mestermacher.
przeważnie ciemny, ja jadam taki ze słonecznikiem. jest pyszny z pasztetem sojowo-pomidorowym i pomidorem :-)
a jak się po nim pierdzi namiętnie (na szczęście bezwonnie ;-)):-)

beztytuulx8.png
 
reklama
no jeszcze coś....
moje dzisiejsze menu

śniadanie ok godz.10: jajecznica z 3 jaj ze szypiorkiem i pieczarkami, kawałek piersi kurczaka smażonej na ozo (bez panierki), pomidor
obiad ok godz.18: sałatka z tyńczyka (tuńczyk wsw, jajka, ogórek kiszony, natka pietruszki, cebula, oliwa z oliwek)+pomidor w jog.nat 0% i przyprawami.

no i ten szampan wieczorem........................:dry:
 
Do góry