reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

cześć dziewuszki
ja tak z doskoku :)
z mężulem zaliczyliśmy dziś całodzienny rajd na rowerach i już padam na twarzyczkę :)
ale fajnie było

Jolu
co tak cię grypsko o tej porze roku wzięło?? odpoczywaj i się kuruj
Anetko, gratuluję pracy, mam nadzieje ze ci się spodoba i ludziska będą oki, bo to połowa sukcesu
Rudzia to niezły miałaś poród, ło matko, ale najważniejsze że to już za tobą!!
Iwonka odpoczywaj
Danusiu co tam u ciebie??
 
reklama
Cześć dziewczyny

Aneciu kochana ja mocno trzymam kciuki za pracę i gratuluje!!!!! No i oczywiście czekam na relacje jak było tego pierwszego dnia :-) buziole:**

Sis jakby co to wiesz :*** Trzymaj się kochana :***

Madzia ufff żyjesz no to coś juz wiem ;-) a tak bliżej kochana co tam u Ciebie???

Ilonka u mnie stara bieda powoli jakoś do przodu ;-)

Martuś a jak tam u Ciebie jak chłopaki???

Iwonka mam nadzieje, że u Ciebie wszystko dobrze :-), buziaki :***

Monia Twój w końcu dotarł do Ciebie i Majki???

Julia i jak tam po 18-nastce?? Mówią, że jak gdzieś bardzo nie chce się iść to impreza będzie wyjątkowo udana ;-)

Iza, Sówka, Wiola, Gabrysia, Sówka, Marti
pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia :-)


A u mnie po staremu trochę biegania i takich tam ;-)

Miłego dnia kochane buziam :***
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki co tu takie pustki :)

Ola co tam u ciebie??

Danusiu pytanie za 100 punktów zaczynacie już starania??

u mnie po staremu, mam dzień wolny więc siedzę na kompie staram się zmusić do kończenia magisterki :)
ale jakoś słabo mi to wychodzi

Anetko, Jolka, Rudzia, Madzia, Wiolka, Iwonka, i inne dziewczyny pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny

Anecia????? Gdzie relacja z pierwszego dnia pracy????

Ilonka nie tyle zaczynamy co już zaczęliśmy ale jak na razie na spokojnie nic na siłę i czekam na rezultaty. Twierdzę, że co ma być to będzie więc na spokojnie czekamy :-)
A jak tam u Ciebie?? Badania porobione?? Genetykę miałaś już czy nie?? Bo się pogubiłam :zawstydzona/y: Kiedy zaczynacie staranka??

Sis gdzie Ty??? Mam nadzieje, że u Ciebie ok wsio buziam :***

Marta, Julia, Iwonka, Monia gdzie się podziewacie???


A u mnie znowu chocki z autem chyba na złom go przemiele nie mam do tego auta już siły normalnie :sorry2: więc z musu w domu siedzę choć marzy mi się wyjazd do mamy na jaki dzień ;-)

Miłego dnia i odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buziam :***
 
Danula melduje się kochana nie było najgorzej ale szału też nie było jak ci kobietki z pięknym ciążowymi brzuszkami przed nosem skakają...:no: wróciliśmy o 2 :eek: ja teraz czekam na @ w piątek my przyjść... zobaczymy co to będzie... bo ta ostatnia była całkiem niespodziewana zero objawów... i teraz będzie pewnie to samo bo nic nie boli.... zawsze mnie cyce bolały a teraz nic... a jak u was ze starankami??? u nas po prostu nic na siłę... ale nie ukrywam że liczę że @ nie przyjdzie...

Jaka tu cisza i spokój normalnie :szok: w szoku byłam jak weszłam... Pozdrawiam was bardzo serdecznie kobietki...
 
Cześć dziewczyny


Madzia ufff żyjesz no to coś juz wiem ;-) a tak bliżej kochana co tam u Ciebie???
Witam:-)
Danusiu pewnie że żyję, raz lepiej raz gorzej ale nadal żyję, więc nie jest źle:-p
Danusiu tak na poważnie to u mnie tak sobie:sorry2: doczytałam że zaczynacie stranka, trzymam kciuki:tak: buuuuziam cię gorąco:-)

Anetko napisz jak pierwszy dzień w pracy:-)
Ewelinka, Marta, Monika, Marti, Iza, Ilonka, Iwonka, Viola, Gabrysia, Sówka pozdrawiam was wszystkie gorąco:-)
 
Danusiu w takim razie trzymam za ciebie kciuki :) My jeszcze nie zaczynamy, bo genetykę mamy w sierpniu dopiero, tak myślę, ze może za 2-3 lata
jankesowa to za ciebie też kciukam :)

idziemy z misiakiem na spacer, później jeszcze do was wskiknę
 
reklama
Jestem jestem;-) Dziewczynki.....a co tam puściutko jest:confused::shocked2::zawstydzona/y: Ja tu sie naszykowałam na wielkie nadrabianie zaległości a tu.... Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku :sorry2:
U mnie bez zmian...nie jest źle;-) Teściowa na urlopie także i ja mam urlop przez te 2 tyg:-D:-D:-D:-D:-D:-D ach....jak dobrze tak pożyć po swojemu:sorry2:

Wszystkie pozdrawiam Was Serdecznie!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry