reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

lenko nawet jesli teraz bys rodziła to juz z małym bedzie wszystko ok.jestes w 35tc,ja rodziłam w 36tc,a Ala wazyła 2,5kg...twoj synus juz jest ładnej wagi,napewno ma wszystko rozwiniete wiec bedzie dobrze.
 
reklama
Cześć dziewczynki:) Właśnie wróciłam z wizyty,potwierdzona na 100% dziewczynka,sama widziałam
laugh.gif
Zdrowo rośnie,wszystko jest ok,waży już 1040. Według usg nadal ciąża młodsza o tydzień,czyli 27tydz.
Przepraszam,że tylko o sobie,ale dosłownie w locie wpadłam na BB,pakuje się i zaraz wyjeżdżam na kilka dni.
Gdybym nie miała okazji zerknąć co u Was przed Świętami to już teraz Życzę Wam wszystkim kochane zdrowych radosnych Świąt:)
 
emka super wieści.

Ja też pewnie nie będę miała później czasu,więc już dziś życzę wam wszystkim pogodnych Świąt.Niech króliczek wielkanocny "przykica" wam wymarzone "brzuszki";-)
 
Przepis na PYSZNĄ sałatkę nowalijkową :)

Sałatka układana warstwami:
- kurczak pokrojony w kostkę usmażony, przyprawiony ulubioną przyprawą (ja daję kebab-gyros z prymatu)
- 2 woreczki ryżu ugotowane i wymieszane z 2 sosami koperkowo-ziolowymi
- pomidor w kostke
- por
- majonez
- ogórek zielony w kostkę
- 5 jajek
- majonez
- starkowany ser żółty
- rzodkiewka w kostkę
- szczypiorek

Potrzebna wysoka prosta miska. Wiem - dużo krojenia ale naprawdę warto :D

i los fotos:
 
reklama
Do góry