reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Emka , to widzę że obie w podobnym czasie wyladujemy na CC , będą miały forumowiczki sporo emocji dzięki nam:-p Ja się zaraz zbieram na wizytę , dzwonili z przychodni że jutro lekarza nie ma więc idę dzisiaj .... boL4 do jutra tylko . Napisze zatem później ja mój gin to widzi ....

Magdalena , Ewelina28 - wieki Was nie ma , prosimy się tu odezwać !!!!! Halo !!!!
 
reklama
Hejka, czytam was codziennie ale nic nie piszę bo u mnie bez zmian, praca dom i tak czas płynie :)
Emka, Czarna trzymam kciuki za CC &&&&&&&&&&.
Ziola zdrówka dla mamy i wytrwałości dla Ciebie.
Pozdrawiam was wszystkie bez wyjątków:tak:
 
Cześć babeczki jak dawno mnie tu nie było :)
już wiem kiedy moje staranka , przymiarka jest na wrzesień , pod warunkiem ,że będzie wszystko ok , w sierpniu ostatnia kontrola na lekach , potem już mam funkcjonować bez leków.
 
emka a dlaczego rodzisz w 38 tygodniu? Kciuki za cc....

Czarna
za Twoją też trzymam mocnooo &&&&&&&&&&&&

Liljanna
no ponoć zakochani.. choć ja trzymam ich trochę na dystans. Moze jestem przewrazliwiona, ale denerwuje mnie jak smierdzi od nich fajkami i tacy dotykają małego.

kobietka super, ze staranka juz niedługo...oby były jak najszybciej owocne :-)
 
aniunia obydwoje z lekarzem stwierdziliśmy,że nie ma co czekać na 40tc lub nawet przenoszenie,ze po tym co przeszłam i jak bardzo pilnowana była ta ciąża nie chce mnie dłużej obciążać psychicznie,bo wie ile mnie to nerwów kosztuje...poza tym cukrzycowe mamy ogólnie staraja sie trzymać najdłużej do 38tc...
Aniunia co ten Tobiaszek tak szybko rośnie??;-)Już prawie 8 miesięcy???:szok:
 
nooo... czas szybko leci... A moje dziecko się chyba cofa.. Je co 3 godziny choc juz jadl co 4 godz, I nie ma zadnej przerwy nawet w nocy.. Budzi mni eczesciej niz kiedkolwiek.. i nie da sie oszukac zadnym piciem.. Darcie jest na jedzenie i koniec. Ostatnio jestem padnieta.
 
Aniunnia- dzięki , jej jak ten czas leci szybciuteńko :szok: ciekawe czy moje dziecię też tak szybko będzie rosło bo jak ta patrze na Wasze suwaczki to one mkną jak oszalałe, ale to może przez to ,że dawno mnie nie było , a co u Zjoli i Kłaczka ?
 
Kobietko ciesze sie, ze staranka tak blisko juz ;-)

Emka fakt, ze cukrzycowki (hihi:happy:) ida pod noz wczesniej. Jej!! juz tylko 2 tygodnie!!! oj ja tez juz zaczynam sie emocjonowac!! Juz nie moge sie doczekac! i tez bedziesz jak my wstawala 10 razy w nocy, sluchala malej krzykaczki, bedziesz obrzygiwana po kazdym jedzeniu, jej, jak fajnie:-D:-D:-D aaaa i bedziesz wygladala jak strach na wroble, bo nie bedziesz miala czasu wziac prysznicu, hihihi, oj jak sie ciesze!! :-p

Aniunia moja mloda tez je co 3 godziny, oczywiscie jest duzo mniejsza od twojego synka, ale za cholere jej nie oszuka niczym :-)
 
reklama
Gatto Ty babolu wstrętny :-D:-D:-D Co do spania to sie nie martwie,bo od jakiś 3 tyg mało co spie,mam zespół niespokojnych nóg,kopie,wzdrygam się,masakra jakaś:-:)szok::baffled: Do tego dzisiaj coś mi chrupnęło w gnatach,a raczej jakby jakiś mięsień pośladkowy,albo to korzonki...nie znam się,ale boli i bardzoooo kiepsko mi się porusza,wstaje,siada:( Bardziej boje sie tego tyg w szpitalu przed cc,zanudze się,będą mnie o świcie gnębić i kazać wcześniej chodzic spać...gdzie te moje nocne oglądanie tv...ech...
A Gattinka też nie lepsza!!!Już 3 miesiące:szok:Ucałuj ją od e-ciotki.
 
Do góry