reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

odwiedziny

odwiedziny


  • Wszystkich głosujących
    24
  • Ankieta zamknięta .
Sheeppy to jakies dziwne zwyczaje panuja w tym szpitalu, ze nie ma odwiedzin ! Az nie moge w to uwierzyc. Dla mnie to jakas bzdura. Pamietam jak 14 lat temu rodzil sie moj brat, ja mialam wtedy 10 i moglam odwiedzic i zobaczyc mojego malutkiego braciszka i mame.

Ida jesli lezalabym tyle co Ty to pewnie zachcialoby mi sie odwiedzin, bo co tu robic w szpitalu przez tyle dni :).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sheeppy to jakies dziwne zwyczaje panuja w tym szpitalu, ze nie ma odwiedzin ! Az nie moge w to uwierzyc. Dla mnie to jakas bzdura. Pamietam jak 14 lat temu rodzil sie moj brat, ja mialam wtedy 10 i moglam odwiedzic i zobaczyc mojego malutkiego braciszka i mame.

Ida jesli lezalabym tyle co Ty to pewnie zachcialoby mi sie odwiedzin, bo co tu robic w szpitalu przez tyle dni :).
I jeszcze lekarze i kobiety leżące twierdzą, że to normalne i tak jest zawsze:dry:
5 dni wariowałam, a jeśli dziecko dostanie żółtaczkę i miałabym tydzień w tym więzieniu :no: Będę omijać Jarocin jak będę już blisko porodu albo z pełnym rozwarciem będę pędzić do innego szpitala, najwyżej w taksówce urodzę;-)
 
Do góry