reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie dzieci

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 641
Miasto
Warszawa
Jeśli macie jakieś pytania, to proszę piszcie. Dietetyczka będzie na nie odpowiadać , a odpowiedzi umieścimy w portalu.
pozdrawiam ania
 
reklama
To ja chcę zapytać o żelazo... gdzie je znaleźć tak by podać 4 letniemu dziecku bez obawy o przedawkowanie...
Pozdrawiam
 
Mam pytanie odnośnie picia herbatek ziołowych. Na niektórych opakowaniach znajduje się informacja o przeciwskazaniach ich picia przez kobiety karmiące - czy rzeczywiście te herbatki sa niezdrowe?
Dzięki za odpowiedź
 
Mam pytanie odnośnie picia herbatek ziołowych. Na niektórych opakowaniach znajduje się informacja o przeciwskazaniach ich picia przez kobiety karmiące - czy rzeczywiście te herbatki sa niezdrowe?
Dzięki za odpowiedź
 
Mam pytanie odnośnie picia herbatek ziołowych. Na niektórych opakowaniach znajduje się informacja o przeciwskazaniach ich picia przez kobiety karmiące - czy rzeczywiście te herbatki sa niezdrowe?
Dzięki za odpowiedź
 
Chętnie bym zapytała dietetyczkę, jaka jest optymalna dieta (to znaczy rozkład posiłków, proporcja mlecznych do innych, kompozycja menu) dla rocznego dzieciątka.
pozdrawiam
nikita
 
Witam.Interesuje mnie zbilansowana dieta dla trzylatka.Chciałabym też wiedzieć czy takiemu maluszkowi potrzebne są dodatkowo jakieś witaminy i inne suplementy diety.Pozdram
 
Chciałbym się dowiedzieć jakie będą najlepsze posiłki dla ząbkującego dziecka. Twarde np. skórka od chleba czy same papki?
Podobno żucie skórek od chleba powoduje wzmocnienie dziąseł, ale sam nie wiem. Ktoś coś podpowie?
 
reklama
Do góry