reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OK czas na poważny temat - WÓZKI

Kupuje Focusa 2 w 1 a odnosnie fotelika to sie zastanowie, bo moze bratowej syneczek juz wyrosnie z Deltima Grillo ktory teraz kupia ;D
 
reklama
Zastanawiam się nad wyborem wózka pomiędzy: inglesiną magnum a bebecar tracker ewentualnie icoo houck`a.
W niedługim czasie jadę do wielkiej hurtowni w Gdańsku i obejrze sobie bardzo dokładnie te modele i dokonam wyboru.A co Wy na ich temat sądzicie?
i`coo:
13ps.jpg

g25sv.jpg

53cc.jpg

inglesina:
foto7fo.jpg

bebecar:
851340019xm.jpg

 
Olu K. do ktorej hurtowni w gdańsku sie wybierasz? bo ja przyznam ,ze jestem z gdańska i nie wiem gdzie mam jechac , gdzie jest duzy wybor ::) niestety nikt ze znajomych nie rodzil ostatnio i nie mam sie kogo spytac
 
Aneczko dobrze ze jesteś z dańska podpowisz mi jak dojechać na ulicę Grunwaldzką 355??? Czy to jest koło Sopotu?/Słyszałam,że jest tam szeroki wybór wózków zobaczymy ...ja pojade tam prawdopodobnie 24-02.... ;) ;) ;)
 
Olu K nie ma sprawy a grunwaldzka to ulica , ktora ciagnie sie od sopotu do gdanska prawie wiec numer musialabym jakos sparawdzic gdzie to mniej wiecej jest.Poszukam bo sama jestem ciekawa gdzie to i dam Ci namiary :)
 
Naszym faworytem na chwilę obecną jest wciaż mikrus alu sprint. Podoba nam się ten kolorek, aczykowiek niedługo jedziemy do Częstochowy/warszawy na zakupki i ostatecznie dokonamy wyboru :)- Musimy "wymacac" ten wózeczek :) i zobaczyć inne kolorki :) Poki co ten u nas na pierwszym miejscu !!!!!!!!!!!

84722411

84722411_1

84722411_2


Jak Wam się podoba? Słyszałyście/czytalyście jakies opinie na jego temat ?
 
Rusałko, byłam w niedziele u znajomych, którzy swojego 8mio miesięcznego synka wożą właśnie Mikrusem, choć innym modelem. I są bardzo zadowoleni. Mówili, że jedyna jego wada, to duża waga, ale to inny model, więc możliwe, że Twój nie będzie miał tego mankamentu... A z firmy generalnie są bardzo zadowoleni.
 
Rusałeczko ja osobiście oglądałam ten wózeczek- to ulepszona podróbka Mutsy, jednak jest kilka rzeczy na które powinnaś zwrócić uwagę.
1. jak bedziesz nim podjezdzała na krawężnik bardzo ciężko nim wykonać ten manewr
2. okrycie na nogi na spacerówkę nie chroni najlepiej Maluszka
3. gondolka stosunkowo wąska ( średnio gondole np.deltima mają 33-36 cm szerokości)
ale wybór pozostawiam Wam.... :) :) :) :)

 
Dziękuję - AniuS i OluK. Wciaż szukamy (aczykolwiek po prostu zakochalismy sie w tym wozku ::) i może..moze w przyszłym tygodni jedziemy na zakupki 8)
 
reklama
cicha!!!!!!!bylam w babycars i ogladalam wozki, ale duzego wyboru nie bylo,a te zestawy co mialy podane ceny, to hmmmm......1000eur okolo, widzialam jeden ladny "one tree hill" najwygodniejszy z tych co mieli, bo reszta byla jakas taka nieciekawa
wiekszy i ciekawszy wybor mieli w premaman, ale nie pamietam czy tam byly te marki, o ktore pytalas, szczegolnie, ze nam wszystko juz przeslonil quinny ;D
 
Do góry