reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

ale ruch :-) rewelacja!!
ja też znalazłam chwilkę żeby napisać bo póki co to tylko w tel podczytuje!
:-D
Lilly ten lekarz to chyba Dąbruś- mój sąsiad! b.dobry lekarz!!

zazdroszczę wyjścia na salę!! a co z mamuśkowym spotkaniem ??
 
reklama
Inka w planach jest tylko z Paulą musimy zgrać grafiki naszych panów zeby dziecko miało z kim zostac :)
Aco do lekarza to Dabrus raczej nie jest ciemnym blondynem, to Twój sąsiad? To mój lekarz prowadzacy i zawsze duzo o jego budowie rozmawialiśmy bo wtedy jeszcze nie mieszkał w staniszowie
 
Może to Dąbruś. Nie mam pojęcia :-) Nie pamiętam dokładnie koloru włosów, ale nie był to na pewno ciemny brąz. Z ginekologów, którzy pracują w szpitalu Bukowiec w Kowarach nie znam jedynie tych trzech: D. Dąbrusia, L. Dubrowskiego i R. Ziółkowskiego. Widziałam ich przy moim pierwszym porodzie, ale nie wiem który jest który:-). Ten jeden był wyjątkowy. Miał w sobie takie ciepło, troskę. Pamiętam, że poczułam się przy nim wyjątkowo. Mam nadzieję, ze będę mu mogła za to jeszcze podziękować. Teraz jestem w ciąży i chciałabym żeby to on poprowadził moją ciążę. No nic...może go jeszcze odkryję :) Dziewczyny, nie to, że się zakochałam:-D Pozdrawiam ciepło mojego wspaniałego męża. ;-)
---
I jeszcze z innej beczki... Wieki mnie tu nie było i nie pamiętam jak się wstawiało suwaczek. Chciałam go zmienić, ale nie wiem jak. Pomóżcie.
 
Ostatnia edycja:
Paula jesli tylko bedziesz miala z Kim Aleksego zostawic to musisz z nami wyskoczyc na ta kawke:)
Ja przyszly tydz caly moge popoludniu:)))
Ja nie pomoge co do tego lekarza bo rodzilam w Jeleniej....
Aga jak ciacho?
 
Dareczka, albo po porodzie mnie oślepiło, albo byłam jeszcze pod wpływem narkozy. To nie ten :-). Pierwszy raz widzę gin. Dąbrusia. Śledztwo trwa... ;-)
 
reklama
czesc dziewczynki, mało czasu mam jak zwykle ofkors :/

Lilla ja rodzilam w Bukowcu, i tam jest jeszcze jeden kurde taki przystojny i na pewno nie ma tak na nazwisko jak ktos wczesniej pisał (te 3 nazwiska) bo zakładam ze nie chodzi o Kałdonka.
Twojej dzidzi się nie spieszy jak widze :-)

Jaka stonoga na Złotniczej?

Paula co z Monią?

Tak patrze na suwaczki ... kurde ile towarów bedzie miał mój Miłosz ... pojawiło się tyle kobitek rok z hakiem :-)
 
Do góry