reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Hej.

Ja jestem olsztyńską mamą od czerwca. Chętnie umówię sie na spacer jeśli jakoś blisko nam do siebie. W mama cafe nie byłam ale to z tego względu, ze nie mam kiedy i mój wózek nie wszędzie wejdzie ;)
 
reklama
Najchętniej umówiłabym się na przyszły tydzień w parku Kusocińskiego jeśli Ci pasuje (to ten park wzdłuż piłsudskiego za urzędem skarbowym).
 
Zapytam z ciekawości - masz może zielonego X-landera? Dzisiaj widziałam taki w parku Kusocińskiego :) Pomyślałam, że może to Ty, ale głupio mi było zagadać... Swoją drogą 1. raz byłam w tym parku i bardzo mi się spodobał - dzieci mogą się w nim porządnie wybiegać i nie ma wszechobecnych w innych częściach Olsztyna kup na trawnikach. I jest duuuuży, taki w sam raz na spacery.
Może spotkamy się we wtorek?
 
To nie byłam ja. Ja mam brązowego tako. Moje córcie w środę mają okulistę i do tego czasu niebardzo ale w czwartek lub piątek z miłą chęcią sie spotkam. Moze byc tez sobota lub niedziela. Bardzo chętnie ;)

Zapytam z ciekawości - masz może zielonego X-landera? Dzisiaj widziałam taki w parku Kusocińskiego :) Pomyślałam, że może to Ty, ale głupio mi było zagadać... Swoją drogą 1. raz byłam w tym parku i bardzo mi się spodobał - dzieci mogą się w nim porządnie wybiegać i nie ma wszechobecnych w innych częściach Olsztyna kup na trawnikach. I jest duuuuży, taki w sam raz na spacery.
Może spotkamy się we wtorek?
 
Mi weekend nie pasuje, ale czwartek jak najbardziej :)

W takim razie trzymam kciuki za oczka dziewczynek!

Wiesz może czy w szpitalu miejskim pobierają krew od takich maluchów jak nasze?
 
W szpitalu miejskim raczej nie. W szpitalu dziecięcym jest normalny punkt pobrań otwarty od 7 rano. Jest tam super pielęgniarka pani Kazia i ona jak nikt umie pobrać. Polecam iść tam zaraz na 7 rano to kolejki nie będzie.

Odezwę się bliżej czwartku jak i o której się umawiamy ;)
 
Marcysiowa, to może spotkamy się jutro o 11 w parku przy Kościuszki? Poznam Was :) Zapowiadają deszcz, więc jeśli będzie padać to przełożymy to na poniedziałek?
A w wojewódzkim na krwi już byliśmy, Pani pobierająca jest super, ale zastanawiam się czy w miejskim też pobierają krew niemowlętom, bo jest całodobowy, można pójść po południu dajmy na to.
 
Juliana pora naszego spaceru to cos ok 13. Jak nie bedzie padac a Tobie pasuje to jestesmy chetne. Jak nie to poniedzialek.
 
reklama
Przepraszam, ale my jutro nie idziemy na spacer, bo Mały kaszle i zostaniemy w domu. Ja zazwyczaj wychodzę ok 11 - 12, czy będę w poniedziałek, napiszę Ci w weekend :)
 
Do góry