reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Agatkas moj maly bardzo czesto ulewaa w duzych ilosciach nawet mam czesto wrazenie ze cofnelo mu sie wszystko co zjadl ale bylam z tym u pediatry bo tez myslalm ze to wymioty i akurat malemu wszystko wylecialo i lekarz mowil ze to ulewanie i dopuki przybiera dobrze na wadze a tak jest w naszym przypadku to niemam sie martwic;-)
 
Nikado, Dagulla thx :tak:
No, moj przybiera okolo 350 gram tygodniowo, wiec chyba tak jak mowicie, nie mam powodow do obaw :tak: Po prostu wczesniej myslalam ze jak sie dzidzi odbije, to juz nie ulewa.

Agatkas, a tak w ogole to kladz ja na boczku i wtedy nie musisz sie bac ze sie zachlysnie czy cos.
 
Ollcia kładę ją zawsze na boczku, no chyba że sobie z nią leżę to wtedy na wznak. Ale i tak się boję bo taki już ze mnie cykor. Jak dzisiaj mi zaczeła ulewać to ona była spokojna a ja się popłakałam ze strachu, że coś jej jest:(:zawstydzona/y::-(

A powiedzcie mi zostawiacie maleństwa same w pokoju jak śpią i przychodzicie tylko sprawdzać? Bo chyba nie da się być z dzieckiem 24h na dobę nie? Nie będę przecież jej targać za każdym razem do kuchni jak chcę chwilę pozmywać nie?

Ja strasznie sie cały czas boje czy wszystko z Zuzką w porządku. Budzę się co chwilę w nocy z lękami:(
 
reklama
A czy moze byc tak, ze maluszkowi sie odbije i to konkretnie, a i tak uleje? Bo u nas tak jest.

U nas też tak jest, ale to normalne.

A jak ulewają wasze malce to dużo tego jest? Czy tylko troszkę? Bo ja sama nie wiem czy to bylo ulanie czy wymioty...:(:-(

O wymiotach może być mowa dopiero wtedy, kiedy pokarm wydostaje się pod dużym ciśnieniem. A ulewać dziecko może nawet bardzo dużo, póki przybiera, to jest ok. Hania potrafi mi ulać tak, że jest cała mokra, a za chwilę znowu chce cycusia :cool2:A Jaś ulewał aż do pół roku i tez wszystko było ok.
 
Do góry