reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Dziewczynki czy wasze maleństwa potrafia leżeć i nie płakać...bo nasza ma miesiąc i 9 dni i nie chce sama leżeć:eek: albo śpi albo je albo płacze...dzisiaj probowałam zostawic ją z karuzelą i nic z tego:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Jest jeszcze za mała??:dry:

Olek potrafi sam leżeć i wpatrywać się w otoczenie. Ale tylko wtedy jak jest wyspany i najedzony. Tylko wtedy mogę swobodnie zrobić i zjeść śniadanko :-)
 
Tygrysku to Ty kiedyś wspominałaś o jakiś plasterkach na pępuszek...u nas połozna mówi cos o przepuklinie pępkowej:szok::szok:cokolwiek to jest???:sorry2:


tak tylko u mnie tego w aptece dostac nie mozna:-:)-( wiec polozna kazala kupic taki zwykly plaster na rolce i takim zakleila pepuszek ale on ma bardzo mocny klei i jak go odrywalam po kapieli fifusiowi gdyz sie zamoczyl to uszkodzilam jemu skorke:-:)-( ale znalazlam te wlasciwe plasterki w internecie i juz je zamowilam sa znacznie bezpieczniejsze od tego zwyklego gdyz sie tak bardzo nieprzyklejaja do skory i latwiej je oderwac:tak::tak:

PLASTER porofix p / przepuklinie 1 szt - apteka internetowa ai24.pl
 
Dziewczynki czy wasze maleństwa potrafia leżeć i nie płakać...bo nasza ma miesiąc i 9 dni i nie chce sama leżeć:eek: albo śpi albo je albo płacze...dzisiaj probowałam zostawic ją z karuzelą i nic z tego:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Jest jeszcze za mała??:dry:


Moj Fisio tez jak jest najedzony , wyspany, i przwiniety to sam polezy sobie w lozeczku i pooglada swiat przez kraty w lozeczku:-D:-D:-D wtedy moge mieszkanko ogarnac czy sama sie soba zajasc:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ale jak ktorys z powyzszych punktow nie jest zaliczony to nie ma zlituj i tylko raczki wtedy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Dziewczyny ja jak Was czytam to się strasznie dziwię...My od samego początku jak mały spał to zostawialiśmy go samego.Zawsze się razem kąpiemy,a takie rzeczy jak obiad czy sprzątanie to już w ogóle standard.Po za tym telewizor i komputer też mamy w drugim pokoju i jak mały śpi to siedzimy w drugim.Jak nie śpi,a sam się sobą zajmuje to też normalnie robię obiad czy sprzątam.A jak nudzi się sam to wkładam go w fotelik i zabieram ze sobą.I tak jest od początku.W nocy jak go karmimy,a po jedzeniu nie zaśnie to też wkładamy go do łóżeczka i głaszczemy albo zasypia sam.Nie usypiamy go nigdy na rękach.
 
u nas krótko maluszek leży sam bo raczej domaga się zainteresowania! a najbardziej lubi jak się go nosi (niestety - Babcia nauczyła) :-)

byliśmy na wizyie u ortopedy następna za 3 mc - mam nadzieję, że wsyzstko będzie dobrze
imam pytanie - USG to się robi jak ortopeda stwierdzi jakieś nieprawidłowości czy powinno się zrobić niezależnie od opinii lekarza???
 
u nas krótko maluszek leży sam bo raczej domaga się zainteresowania! a najbardziej lubi jak się go nosi (niestety - Babcia nauczyła) :-)

byliśmy na wizyie u ortopedy następna za 3 mc - mam nadzieję, że wsyzstko będzie dobrze
imam pytanie - USG to się robi jak ortopeda stwierdzi jakieś nieprawidłowości czy powinno się zrobić niezależnie od opinii lekarza???


nie wiem my dostalismy odrazu od pediatry skierowanie na usg bioderek zanim zobaczyla dziecko wypisala i przyniosla na pierwsza wizyte domowa. Ale dlatego moze gdyz bylismy ulozeni posladkowo i dlatego juz wiedziala ze musi przyjsc ze skierowaniem. W szpitalu tez lekarka kazala po 4 tygodniu zrobic usg
 
Dziewczynki czy wasze maleństwa potrafia leżeć i nie płakać...bo nasza ma miesiąc i 9 dni i nie chce sama leżeć:eek: albo śpi albo je albo płacze...dzisiaj probowałam zostawic ją z karuzelą i nic z tego:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Jest jeszcze za mała??:dry:
ja Lenkę często zostawiam samą (nieśpiącą oczywiście):tak: i nie muszę cały czas przy niej siedzieć:tak: mogę sobie spokojnie posprzątać, czy porobić coś innego :tak: czasami nawet Niuńka sama zasypia:tak:

a co do mleka ja je spożywam w dość dużych ilościach i moja kruszynka nie ma problemów z kupką ani z brzuszkiem :confused::tak:
 
reklama
Do góry