reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

wiesz boje sie używać tych sylikonowych nakładek bo ktoś mi powiedział że dziecko przyzwyczai sie do nakładek i nie będzie później chciało jeść normalnie z piersi, dlatego zaciskam zęby i staram sie dostawiać Lenę przynajmniej trzy razy dziennie do tej pogryzionej piersi

Ja używałam tych nakładek silikonowych przez 4 dni i do tego mała miała mieszane karmienie z butli i od dzisiaj wróciliśmy do karmienia piersią bez nakładek bo sutki się ładnie zagoiły i teraz to jest dopiero przyjemność z karmienia jak nic nie boli. Oczywiście każde dziecko jest inne moja ssie jak dawniej. pozdrawiam

Cyprysiowa współczuję, ale to minie mam nadzieję, że szybko i wrócisz do formy bidulko.
 
reklama
Juz sobie poradzic nie moge. Cały czas płacze.
A juz nie mówie o tym ze prawie nic nie jem, bo boje sie ze małemu cos zaszkodzi.
W nocy budze sie cała mokra i mam dreszcze. Achhh ...

Moja Oli robi kupke w każdą pieluszkę.....czasami co 20 minut :confused: też panikowałam....bałam się że to biegunka ale nie martw się dopuki kupka nie jest zielona i nie ma zapachu zgnilizny to jest ok....Dziś będąc u pediatry dowiedziałam się że są dzieci które robią tak często jak moja i jest ok a są które robią raz na 3 dni i też jest ok....Wszystko zależy od tego jak się dziecko zachowuje...jeśli nie wymiotuje,nie ma gorączki to nie martw się.....
I odnośnie naszej diety...ja też do tej pory się katowałam...prawie nic nie jadłam z obawy że zaszkodzę małej ale lekarz powiedziała mi że mam jeść wszystko oprócz wołowiny,cielęciny,nie pić mleka i ograniczać się z jogurtami (jeden dziennie) Mam jeść schabowe,pieczonego kurczaka itd byle nie bardzo pikantnie....więc kobitko zjedz porządny obiad i głowa do góry....będzie dobrze...buziaki;-)
 
dziewczyny powiedzcie mi czy wy tez macie takie skoki humorów:confused: ja ostatnio jestem strasznie rozbeczana, na wszystko reaguje płaczem...
 
Ja używałam tych nakładek silikonowych przez 4 dni i do tego mała miała mieszane karmienie z butli i od dzisiaj wróciliśmy do karmienia piersią bez nakładek bo sutki się ładnie zagoiły i teraz to jest dopiero przyjemność z karmienia jak nic nie boli. Oczywiście każde dziecko jest inne moja ssie jak dawniej. pozdrawiam.
a jakiej firmy używałaś tych nakładek, może jednak warto spróbować bo karmienie z tej bolącej piersi to mały koszmar...
 
Cyprysiowa proponuję nie odstawiać malucha od cycka jak przestanie ssać tylko poprostu go budź:-) jak tylko poczujesz że przestaje to szturchaj go delikatnie po polikach itd. Ja tak robię od wczoraj i o dziwo po 15 minutach moje dziecko najedzone zasypia w swoim łóżeczku....spróbuj....i nie rezygnuj....3mam kciuki...:-)
Robie tak. Pare razy sie przebudzi i possie a w koncu wypuszcza z buzi,ja go odkladam a on w placz.
 
Robie tak. Pare razy sie przebudzi i possie a w koncu wypuszcza z buzi,ja go odkladam a on w placz.
Kurczę........gilaj go po polikach...za uszkiem...fajnie by było jakby Ci się udało....;-) ja jestem w szoku bo Oli zasypia i jest git a też już się zastanawiałam czy nie przejść na modyfikowane.....;-)
 
Dziewczyny, kiedy wyjezdzacie na spacer? Ja urodzilam 29.11 a połozna już mi karze wyjechac, ale to chyba za wczesnie!!!

Co do karmienia piersią to moj młody nie toleruje tych nakladek. Pijemy Bebilon. Pije 60ml co 2h straszny z niego zarłok:-)
 
Mamusie drogie!! czy mozecie mi napisać w jakie rozmiary wchodzą aktualnie Wasze maluszki??? Wagę urodzeniową i datę narodzin znam - to może jeszcze ustalę, czy czegoś mi brakuje w garderobie Misiaczka...już sama nic nie wiem
 
reklama
Nasz Bartek wchodzi w 56 i niestety wyglada w tym smiesznie bo wszystko jest za duze. Mierzy 55cm, wazył przy porodzie 3770.
 
Do góry