reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

dziewczyny jak myjecie zabki waszym dzieciom po ostatnim posilku???? u nas ostatni posilek jest po kapieli , butelka mleczka i zawsze wypijal ta butelke w lozeczku i pokladal sie spac teraz mam dylemat gdyz jak go wezme po wypitym mleczku do lazienki to sie rozbudzi:eek::eek:

u nas to samo, pediatra mowila nam ze mozna przecierac mokra pieluszka ząbki, albo silikonowa szczoteczke przejechac po ząbeczkach
 
reklama
dziewczyny jak myjecie zabki waszym dzieciom po ostatnim posilku???? u nas ostatni posilek jest po kapieli , butelka mleczka i zawsze wypijal ta butelke w lozeczku i pokladal sie spac teraz mam dylemat gdyz jak go wezme po wypitym mleczku do lazienki to sie rozbudzi:eek::eek:
U nas identycznie, Madzia myje ząbki w kąpieli, a potem je kaszę przy której zasypia i ja juz jej nie budzę:zawstydzona/y:
 
my myjjemy sylikonowa ale tak sie wlasnie zastanawialam ostatnio kiedy możemy sie przerzucić na "normalna" ja myje pasta nenedent bez fluoru ktora maly uwielbia:-D i u nas to wyglada tak ze ja myje malemu a maly mi:-D

jakie macie poduszeczki dla dzieci bo ja mam taka calkiem plaska i zastanawiam sie czy moge taka bardziej gruba 9niewiem jak to ujac bo mnie dziecko dekoncentruje:confused2:)
 
jakie macie poduszeczki dla dzieci bo ja mam taka calkiem plaska i zastanawiam sie czy moge taka bardziej gruba 9niewiem jak to ujac bo mnie dziecko dekoncentruje:confused2:)

Bartek też ma płaską i narazie nie chcemy mu zmieniać, tak chyba zdrowiej ?



A u nas rozpoczęły się jakieś nastroje antymleczne :eek: Od 4 dni Bartek nie chce pić mleka, nie wiem co mu się stało tak nagle :eek: jedynie co je chętnie to mleczną kaszkę mannę z bobovity...
co radzicie? może zmienić mleko?
 
ja ci Dagulla nie pomogę bo u nas mały śpi na płaskim...i też się zaczęłam czy nie dać mu jaśka do spania...ale sądze że on długo główki by na nim nie potrzymał bo sie kręci :p
 
my myjjemy sylikonowa ale tak sie wlasnie zastanawialam ostatnio kiedy możemy sie przerzucić na "normalna" ja myje pasta nenedent bez fluoru ktora maly uwielbia:-D i u nas to wyglada tak ze ja myje malemu a maly mi:-D

jakie macie poduszeczki dla dzieci bo ja mam taka calkiem plaska i zastanawiam sie czy moge taka bardziej gruba 9niewiem jak to ujac bo mnie dziecko dekoncentruje:confused2:)
ja nie planuje dawac malej poduszki, caly czas spimy bez, zaluje ze mnie mama nie nauczyla spac bez poduszki, bo teraz byc moze nie mialam bolu w karku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry