reklama

Pachygyria - zapraszam do odwiedzenia stronki Kubusia.

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez Edychorka, 30 Styczeń 2006.

1. Edychorka

Edychorka Początkująca w BB

2. naja

naja Fan(ka)

dobrze, ze wrocilas do nas na forum! i ze zechcialas nam powiedziec, co tak naprawde u kubusia!! jestescie bardzo dzielni, cala wasza rodzinka. mam nadzieje, ze teraz, kiedy juz wiecie, co z maluszkiem bedzie juz tylko lepiej! za co trzymam kciuki!

pisz, co u was, jak kuba!

swoja droga to juz duzy facet z niego :D

3. reklama
  4. SIABA

SIABA Fanka BB :)

Witam,

jeśli potrzebujecie pomocy, wsparcai finasowego lub innego piszcie na pewno wiele z nas chetnie pomoże. Musicie mieć dużo siły i pieniędzy żeby walczyć o zdrowie małego.

Pozdrawiam

5. margot

margot Mamma Mia!

Popieram Siabę - jeśli potrzebna jest pomoc, na przykład nocleg w Warszawie podczas badań, na pewno wiele z nas otworzy swoje domy. Ja osobiście zapraszam, choć mieszkanko mamy nieduże, ale jakoś się zmieścimy. Uruchomcie konto, forumowiczki (i forumowicze z BB) na pewno będą chcieli pomóc.
    Bardzo pozdrawiam, szczególnie Kubulka :)

6. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Życzę Wam wytrwałości w pokonywaniu choroby a dla maluszka dużo sił, radości i uśmiechu.
    Walka z lekarzami i NFZ nie jest łatwa i tania. Niestety. Sama przekonałam się o tym ( Łukaszek jest nie w pełni sprawny). Tymbardziej trzymam za Was kciuki.
    Pozdrawiam serdecznie.

7. ywka

ywka Fanka BB :)

Kochany ten Wasz Kubuś! Trzymam kciuki, żeby Wam sił starczyło!
    Pozdrawiam
    ywka

8. Edychorka

Edychorka Początkująca w BB

Dziękujemy za wszelkie słowa otuchy. Zapraszamy do odwiedzania naszej stronki. Zamieszczamy tam wszelkie informacje o rehabilitacji, postępach Kubusia i nowości o chorobie - choć nie ma ich za wiele. Wszystkim serdeczne dzięki i najserdeczniejsze życzenia dla pociech.

Poleć forum