reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paczki ze szpitala

Ja również dostałam dwa pudełka różowe i niebieskie, przyznam szczerze że jest sporo śmieci to znaczy ulotek ale także przydatne próbki kosmetyków, pampersów, chusteczek mokrych, wody niegazowanej, gazet itp.. przyznam szczerze że te paczki powinno się dostać jeszcze w szpitalu bo przynajmniej można poczytać bo po wyjściu do domu za bardzo nie ma czasu. Ja jakimś cudem dostałam z 2 różnych szpitali takie pudełeczka, bo po 2 tyg wylądowałam z malutką w innym mieście w szpitalu i trochę się różniły zawartością.
 
reklama
Ja również dostałam dwa pudełka różowe i niebieskie, przyznam szczerze że jest sporo śmieci to znaczy ulotek ale także przydatne próbki kosmetyków, pampersów, chusteczek mokrych, wody niegazowanej, gazet itp.. przyznam szczerze że te paczki powinno się dostać jeszcze w szpitalu bo przynajmniej można poczytać bo po wyjściu do domu za bardzo nie ma czasu. Ja jakimś cudem dostałam z 2 różnych szpitali takie pudełeczka, bo po 2 tyg wylądowałam z malutką w innym mieście w szpitalu i trochę się różniły zawartością.

Ja paczki dostałam na następnego dnia jak urodziłam więc mi posłużyły a ulotki poszły do kosza, nie lubię spamu :)
 
Baśta
Odp: Paczki ze szpitala
Ja również dostałam dwa pudełka różowe i niebieskie, przyznam szczerze że jest sporo śmieci to znaczy ulotek ale także przydatne próbki kosmetyków, pampersów, chusteczek mokrych, wody niegazowanej, gazet itp.. przyznam szczerze że te paczki powinno się dostać jeszcze w szpitalu bo przynajmniej można poczytać bo po wyjściu do domu za bardzo nie ma czasu.​

ja dostałam to samo jak wychodziłam a teraz jak mały niedługo 4 miesiace skonczy to wczoraj poczta przyszła kolejna paczka taka jak ze szpitala dostalismy jakies próbki i ulotki
 
Ja dostałam mniej wiecej co pisałyście a teraz niech się bujają . Bo potem miałam pełno tel od sprzedawców z firm ubezpieczeniowych itp bo firmy potem danymi handlują . więc w nosie mam jakieś próbki wole miec spokój :)
 
cześć dziewczyny.
ja dostałam tylko jedną paczke taką fioletową z napisem dziedziuś,
zdziwiłam sie bo moja koleżanka średnio raz w miesiącu dstaje jakieś bonusy i paczki z firm dla dzieci bo wypełniła ankiete w szpitalu. ja tez ja wypełniałam ale nic takiego nie dostŁAM ANI RAZU. wiecie moze czy gdzieś sie z tym zgłosić, bo całkiem fajne próbki tam są.
 
ja dostałam paczki zaraz jak tylko wypełniłam ankiete - co mi się przydało w szpitalu zostawiłam a resztę dałam męzowi do domu :-)

potem jak mała miała kończyć 4 miesiące to przyszła pierwsza paczka :-) dostawałam (bo się przeprowadzilam :-() paczki z Bobvity, Hippa i Nestle (Gerbera) po 2 razy a teraz pozmieniałam dane w ichnych bazach i...czekam :-)

w tych kolejnych paczkach są próbki mlek, kaszek, deserków, obiadków, łyzeczki i oczywiście jakieś broszurki :-)
 
Ja 5 lat temu rodziłam na Mazurach,tez dostałam wielka paczke z różnymi rzeczami...pamietam ,że była tam pampers,probka sudocremu,malutka butelka domestosu:szok:,woda mineralna żywiec zdrój,łyżeczka hipp,próbka mleczka i mase ulotek....Póżniej jak wyszłam do domu dostawałam prenumerate "Mam Dziecko" z dodatkami przez cały rok !!!!
Dostawalam tez mase innych rzeczy ,ale nie wiem czy to sprawą ankiety ,czy tego ,że udzielałam się towarzysko na forum "noworodka" a tam był post "darmowe próbki" wypisywałam gdzie sie dało i byłam zawalana różnymi rzeczami....w sumie faja sprawa ..
 
reklama
Do góry