reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paczki ze szpitala

reklama
Moja szwagierka rodziła 2 miesiące temu i dostała dwa pudełka, niebieskie i jeszcze jakieś, w środku było kilka gazetek, masa ulotek, próbka sudocremu, pampersy chyba z 3, mała paczka chusteczek do pupy, 0,5 l wody mineralnej żywca i próbki jakiś mazideł dla dziecka. Wypełniała te wszystkie ankiety i inne papierki ale do tej pory nic nie dostała jeszcze.
 
Moja szwagierka rodziła 2 miesiące temu i dostała dwa pudełka, niebieskie i jeszcze jakieś, w środku było kilka gazetek, masa ulotek, próbka sudocremu, pampersy chyba z 3, mała paczka chusteczek do pupy, 0,5 l wody mineralnej żywca i próbki jakiś mazideł dla dziecka. Wypełniała te wszystkie ankiety i inne papierki ale do tej pory nic nie dostała jeszcze.

Cześć ja rodziłam 4 lata temu i też dostałam takie paczki , też wypełniłam te ulotki , niedawno dzwonili do mnie i zaproponowali mi jakieś zestawy książek dla dziecka , jakieś kremy , bajki no ale za pieniądze ok. 150 zł. (oczywiście bardzo mnie namawiali jaki to tani zestaw )zdziwiłam się skąt mają mój numer telefonu, i zapytałam, przypomnieli mi że jak rodziłam to dostałam paczkę w szpitalu i wypełniłam ankietę. Jak dla mnie to tylko do pieniędzy żeby naciągnąć na pieniądze.... tak naprawdę nie liczcie że dostaniecie:-( coś za darmo po wypełnieniu ankiety.
pozdrawiam
 
dziewczyny :-)
paczki dostaje się w szpitalu i jak się wypełni ankiety to jak dzidzia ma ok. 4 miesięcy przychodzą pierwsze paczki, potem ok. 6 miesiąca....
tak jak etapy w zywieniu dzieci ;-)
 
ja wypełniałam i dostałam tylko w szpitalu niebieskie i rózowe pudełko. No przepraszam dostawałam gazetke maluszka i jak mały miał 8 miesiecy to sobie nestle o mnie przypomniało i dostałam jedna skromna paczuszka:sorry:
 
ja dostawałam do 6 miesiąca życia młodej ale po przeprowadzce, mimo ze zaktualizowałam adres, nie dostałam już nic ale koleżanka nadal dostaje paczuszki...
 
ja wypełniałam i dostałam tylko w szpitalu niebieskie i rózowe pudełko. No przepraszam dostawałam gazetke maluszka i jak mały miał 8 miesiecy to sobie nestle o mnie przypomniało i dostałam jedna skromna paczuszka:sorry:

Ja też dostałam takie dwa pudełka :-)

Pełno w nich ulotek i trochę próbek ;-)
 
reklama
Do góry