reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Wiem o czym mówisz :tak: Ja jak chcę coś obejrzeć, napisać na kompie, poczytać to muszę to robić na stojąco, tylko wtedy mała daje mi spokój :baffled::eek: Albo jak śpi i ostatnio ciągle chodzę niedospana, bo kładę się o nieludzkich porach a pobudka zawsze o 7mej :wściekła/y: Ja liczę, że to samo minie, bo nie wiem jak sobie radzić.
 
reklama
no to u mnie jeszcze jest nie najgorzej...jeszcze...bo boję się co będzie jak Lilka zacznie chodzić. na razie oderwała klapkę od komputera i tak sobie to wisi:cool:, nie ma chętnego kto by to naprawił...;-)
 
Już wróciłam :). Przepis z filozofii załatwiony więc chociaż jeden przedmiot odpada :tak:.
A ja to mam fajnie, bo rano jak Oliwka poje mleczka, to ją puszczam wolno, a sama siadam do kompa.Ona zadowolona, bo może buszować po pokoju i kuchni, a ja szczęśliwa bo mogę sobie na necie posiedzieć ;-)
 
cynamonko swietna zabawe wymyslilas:tak:moj seba tez upierdliwiec zawsze po poudniu ma faze na placz nie wiadomo dlaczego:baffled:tez mam momentami dosc :-(licze ze jak zacznie chodzic bedzie bardziej mogl sie zajac samym soba:sorry:
 
Cynamonka, jakoś tak mi sie lżej na duszy zrobiło, jak przeczytałam o Kubusiu;-)moja taka sama, a ja, jak prawdziwy Polak, jak widzę, że się komuś wiedzie nie najlepiej (znaczy jak mi-tak samo) to od razu lżej:-D Ale podlec ze mnie, hahahaha.
Nineczka, Ty mówisz o niedospaniu?? Moja mała budzi się ostatnio o 5.30!!!O rany!!! Najpierw dostaje mleko w swoim łóżeczko i czasem zasypia, a jak nie to wydziera się wniebogłosy i bierzemy ją na górę do łóżka a ona nas maltretuje:cool:
Anii-klapkę powiadasz...moja jak tylko dorwie się do klawiatury, to za każdym razem zrobi cos takiego z kompem, czego nie umiem odwrócić i potem musimy się z Maćkiem głowić....
Inna-Ty cholerna Szczęściaro!!!!
Ewa, nie łudź się moja chodzi i jeszcze szybciej jest przy mnie i przeszkadza:rofl2:
 
Lolo jak ma nastrój to siedzi na podłodze i się bawi a ja przy kompie, a jak nie to włazi na pufke i wyrywa mi myszke albo pisze, ze mną i ojej co wychodzi;-);-)
Dziewczyny ja codziennie wstaje o 5,40 od 3 lat...Po chlebek swiezy do piekarni biegne a potem śniadanko, mąż do pracy a ja sprzątam:-)Da się przyzyczaić.No a w nocy szkrab po mnie łazi a jak czuje,że mnie nie ma to łka.
Cynamonko kondycja murowana;-)
Lolo juz przy mnie:-)
Ja po zabiegu:-)Wypalili mi nadżerke więcej czekani niż zabiegu i nie taki diabeł straszny jak go malują:-)
Do szału, nikt tak nas nie doprowadzi jak własne dziecię:tak::-D
 
Cynamonka, Mati zachowuje się identycznie jak Kubuś. Nie potrafi się sam zająć sobą nawet przez 5 minut.Ciągle trzeba siedzieć razem z nim i go zabawiać. Im więcej widowni tym lepiej. Czasami jego upierdliwość dosłownie mnie doprowadza do szału, szczególnie wtedy kiedy rano zostajemy sami ( bo mężuś wcześniej wychodzi z domu),ja się śpieszę do pracy a on mi nie daje nawet umyć i ubrać się, wyje pod drzwiami od łazienki, a potem chodzi po domu za mną i piszczy żeby go nosić:wściekła/y:.
 
Siedzę w pracy i niestety ( co jest bardzo dziwne) straszliwie się nudzę. Gdzie są ci ludzie??? Od godziny 8 rano miałam 7 pacjentów:szok:( normalnie do tej godziny jest ok 30) Wprowadziłam do kompa cały towar i jeszcze z nudów zrobiłam robotę za naszą pomoc tzn ometkowałam go. Jak ja nie cierpię się nudzić!!!
 
reklama
bodzinko super ze juz po wszystkim:tak:ja tez mialam wypalanke po paulince da sie przezyc:tak:
beti ja mam to samo seba ze mna chodzi do lazienki ja sie maluje a on rece do kibelka:-pjuz raz zanurkowal:no:po prostu jest niemozliwy teraz stoi kolo mnie i zaczepia i stosuje swoja nowa zabawe drze sie laaaaaaaa :-D
 
Do góry