reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

a co do gratulacji to dostalas je na glownym.... Czy moge cie nazywac Szczesciara??? bo jednak nia jestes :D
 
reklama
Dzień dobry Dziewuszki! Jak się macie? Mnie dziś dopadły lekkie mdłości więc się cieszę, w końcu jakies konkretne oznaki ciąży ;D
A wiecie co jeszcze mam dziwnego? Straszliwie się pocę w nocy i tylko w nocy. Muszę się aż przebierac 2 razy w ciągu nocy, bo jestem po prostu mokrusieńka!! Coś okropnego, czy to się którejś z Was zdażyło?? Bo ja nie słyszałam jeszcze o takim objawie ciąży, a u mnie właśniwie jest niemalże jedynym.
Pozdrawiam!
 
Ojej..wczoraj nie moglam wejsc. Ale dziekuje wam bardzo za usmiechy:)

Kurcze..ja nie slyszalam o tym zeby tak strasznie sie pocic..
Gdyby to rowniez dzialo sie w dzien..to podejrzewalabym hormony..przeciez wiadomo ze one szaleja..a tak..
To moze poprostu...wiosna?

Mnie dzis bol glowy przesladuje..nie taki jak wczoraj ale zawsze:)

I jeszcze mam w planach przebieranie ciuchow..
To znaczy..wybranie w ktorych nioe bede chodzic itd..zawsze bardzo mi jest wielu rzeczy szkoda.. I jakos jednak nie umiem sortowac..
Ale wiecie?
Odkrylam w sobie nowa pasje:p
Lumpeksy:p
I super koszule ciązowa z H&M znalazlam:p
A w ogole..pochwale sie wam..
Bo ja kocham Indie i wszystko co z nimi zwiazane. I chyba jako nieliczna z Polek chodze w sari..co prawda nie w zime..ale chodze..
i odkrylam ostatnio wlasnie lumpeks..w ktorym mozna sari kupic..
Nawet na allegro sa za 150 zlotych..a tak..mam od razu z choli (ta bluzeczka)..I sie jaram..Bo dokupilam sobie sztuk 5 za 25 zlotych. W sumie..jak by nie bylo..to prawie 30 metrow materialu za tyle kasy.I jeszcze jakiego.Jedwab,kaszmir..Zyc nie umierac:p


Prosze was jeszcze o opinie:) I ta opinia bedzie sie wiazac z pewnego rodzaju...hmm..obietnica 8)
Chcialabym stworzyc..watek..gdzie bedziemy pokazywac nasze brzuszki..poczawszy od teraz..do 40 tygodnia..Bardzo podoba mi sie to u pazdziernikowych mam:)
Co wy na to?
 
Mihir sloneczko...H&M na stronce czy w sklepie? czy oni maja online sklep? bo ja nie moge sie doszukac :(
 
Niestety w sklepie..ale jest bardzo fajna..
Wydaje mi sie ze nie doszukasz sie strony H&M ale widzialam kiedys na allegro..To jest jeszcze bodajze H&M Mamma. Ale nie jestem pewna bo bluzka sie pierze.
Ty niestety (lub stety) daleko prawda?
NO pewnie ze chce:)Juz zakladam watek:)
 
Hej Dziewczyny! Ja tez mam wyznaczony termin na listopad - 30.11.06. Suwaczka jednak jeszcze nie wstawiam, bo tak naprawde nie wiem, co bedzie dalej. Moja pierwsza fasolke stracilam w grudniu 2005. Teraz jest niby 6 tydzien, ale niestety plamie. Strasznie sie boje, bo tak sie wlasnie zaczelo poprzednie poronienie. Bylam wczoraj u lekarza. Powiedzial, ze nie moze mi gwarantowac, ze ciaza jest prawidlowa, bo nie widac na USG bijacego serduszka. Poki co, jestem na zwolneiniu i leze i modle sie, aby wszystko bylo dobrze, bo strasznie mi zalezy na tym dzidziusiu...
 
reklama
Mila wstaw suwaczek i postaraj sie zrelaksowac...6 tydzien lekko wczesnie na ogladanie serduszka.... Trzymam kciuki.
 
Do góry