reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Dziękuje kochane za słowa otuchy, a dzisiaj rano i tak miałam powtórkę z rozrywki :mad:.

Na szczęście prace dobiegają końca.

Miłego dnia!! :laugh:
 
reklama
zyje zyje...tylko ze teraz mam nawal pracy, bo tlumacze 3 umowy...i wiesz jak to jest..nie moge sie spoznic:)

Ciesze sie ze sie Weronisia odezwalas:)
W ogole..mam konwalie w domu. Uwielbiam te kwiatki

Monika:) Mowisz ze juz mialas dzien mamy:) Super:) Ja jestem ciekawa tak naprawde co sie wydarzy tego 26 maja u nas..A w ogole..chwalilam sie juz tutaj?Czuje ruchy moich malenstw:)
I to coraz wyrazniej:) Piekne uczucie:)
 
Gorąco pozdrawiam z deszczowej wyspy :( pada i pada....

Ja juz nie mogę sie doczekać kiedy zacznie kopać ;)chociaż moja panna to dała mi popalić,czasmi kręciła sie całymi dniami-to na dłuższą metę robiło sie męczące. :) A jak byłam w 7,8 mies.to robiła mi pobutki o 4 rano tak okropnie sie wierciła ,że nie szło spać...
a jak sie urodziłą to robiła pobutki o 5 rano :) taki ranny ptaszek z niej był.

A tak wogóle to chyba jestem tu jedyna która jeszcze nie miała usg,takze nic nie wiem kto tam u mnie mieszka.Jestem troche zła,ale cóż robić tak tu już jest.ostatnio byłam u lek.ale mnie nie przyja,bo mój rodzinny nie umówił nas na spotkanie,tylko kazał sie zgłosić do lek.do szpitala,więc tak zrobiłam i okazało sie,ze jednak musi być umowiona wizyta i umówili mnie dopiero na 7.06!!!!no szoknęłam sie troche,bo to prawie 5 miesiąc bedzie,a ja bez żadnych badań,ani krwi ani moczu!no poprostu zła jestem okropnie.Ale najważniejsze,że dobrze sie czuje nic sie nie dzieje i wszystko jest ok.
pozdrawiam wszystkie dziwczyny pa pa
To na tyle moich wywodów.
 
Ojej..to rzeczywiscie dziwne nie miec jeszcze usg..az zaczynam myslec ze nasza sluzba zdrowia nie jest znowu taka zla...
Ciesze sie ze sie dobrze czujesz:)Uwazaj tam na siebie:)
 
Wow ...to ja myslalam ze w 11 tygodniu pozno mnie badali....
Mihirku zazdroszcze....tez bym chciala poczuc jakies ruchy...ale przyjda w swoim czasie :)
Dziem matki fajna rzecz.....
Oh mowilam na glownym , kuzyn przyslal mi emilka ze jego zona w ciazy i rodzi w listopadzie! szok! moja rodzina malenka 10 osob...mam 2 kuzynow tylko i prosze - jeden z nich zaciazyl. moja babcia sie smieje ze 2 prawnuczkow w jednym czasie bedzie miala ...jednego wprawdzie za oceanem... no ale :)
 
Mihir gratulacje, milutkie takie kopniaczki są, a u Ciebie ze wzmożoną, podwójną siłą :laugh:

Ja jeszcze trochę pamiętam, ale z niecierpliwością czekam na nowe kopniaki. Najśmieszniej wyglądało jak Wiktorek zaczynał się wiercić i przekręcać to brzuch raz w jedną, raz w drugą stronę sterczał  :laugh:  :laugh:
 
dziekuje za gratulacje..ciagle robie i robie..ale bedzie duzo kasy za to..i kupie juz lozeczka:)Ciesze sie:) jak zyjecie dziewczyny?:)
 
mihr super ze juz czujesz ruchy :laugh: to najwspanialsze uczucie :D ja jeszcze raczej musze poczekac od kilku dni czuje sie nawet znosnie wiec lepiej mi sie funkcjonuje ;) paulinka zuwaza brzuszek i dzisiaj go pocalowala i powiedziala ze kocha dzidzie :laugh: jest naprawde kochana teraz przytulila sie do swojego misia i spi a ja postanowilam troche popisac na forum pozdrawiam serdecznie :D
 
a ja dalej przesypiam dni... juz mnie to meczy.
siora mi powiedziala ze jak mama duzo spi w ciazy dzidzia w nocy mniej placze...bezsens ale sprawdzimy :p
 
reklama
monika musze cie zmartwic ja przy corci spalam strasznie dlugo a mala dawala mi pozniej spac jakies 3 godzinki w nocy z przerwami ;D wiec nie wiem czy to regola raczej sie nie nastawiaj ;) pozdrowionka
 
Do góry