reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

nika to tsh to malo co o zawal mnie nie przyprawilo , w szoku bylam jak zobaczylam wyniki, w poniedzialek wszystkiego sie dowiem wezme poprzednie wyniki i pokaze dr w kazdym badz razie zadnych swiezych nie robie bo te co maja ponad 5 to z tamtego tyg. sa, a mam powiedziec ze podchodzilam do in vitro ? Ogolnie to czuje sie ok, troche oczywiscie spanikowana czy wszystko ok, schizy mam ale po takiej dlugiej walce kto by nie mial, nie maja tylko te co pstrykna palcem na zawolanie i juz sa w ciazy, troche brzuch mi zmalal, ale za to dodatkowe zylki na piersiach sie pojawily i problem zeby w nocy obrocic sie ze wzgledu na ciezkie i twarde jak kmienie piersi, zapomnialam ze soba wziazc biustonosz taki sportowy i mam teraz problem, ale nie ma co narzekac. Dziewczynki we wtorek mam wizyte u gina, myslicie ze cos bedzie widac to bedzie 22dpt, a i mam jeszcze pytanko: jak dlugo bralyscie encorton i clexane ?
 
reklama
Witajcie :happy:
Anula z tsh to ja tez miałam poniżej 2 przed stymulacja, a w czasie ciąży ono się podnosi. Niby teraz mam ponad 2,6 i np lekarz rodzinny mówi, że jest ok ale moja dr mówi, że powinno być poniżej 2,5 i kontroluje to co 2 m-ce bo to ma wpływ na mózg ale nie dopytałam czy mówi czy dziecka hehehe i cały czas biorę euthyrox na początku brałam 25 później na zmianę 25 i 50 a teraz już 50 bo mi się tsh podnosiło. Do endokrynologa nie chodzę bo nie jest powyżej poziomu. A in vitro tutaj chyba nie ma znaczenia....

Pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe :happy:
 
Dziewczyny nie wiem jaką teorie maja lekarze, ale na innych forach wyczytałam, że tsh przewaznie sie podnosi po transferze. Oczywiście nie wszystkie kobietki podchodzące do ivf sprawdzaja tsh, ale te które to robią to to potwierdzą.
Mój endokrynolog, w momencie wysokich wahań mojego tsh zawsze mnie napominał "teraz sie nie staraj, bo bedziesz miała dziecko mało inteligetne " więc wysokie tsh wpływa na dziecko.
 
czrewona oliwko u mnie tsh podniosło się w trakcie stymulacji najprawdopodobniej;
- tydzień przed stym. miałam 1,76,
- w 3dpt skoczyło do 4,030
- w 10dpt już było 5,350
no nie ma co się na zapas martwić zobaczymy co lekarz powie,
 
Dzień doberek Kobietki ;-)
Co tam u Was słychać? bo ja mam w piątek wizytę i już nie mogę się doczekać :tak:, chyba, że owulka wcześniej nadejdzie, to muszę i wizytę wcześniej przesunąć...:dry:zobaczymy!
 
Madziu a TY idziesz na monitoring, aby sprawdzić wielkość pęcherzyka??
Ja się wlaśnie zastanawiam czy w ogóle miałam owulkę w tym cyklu, czy dopoiero będzie...już zgłupiałam totalnie! W tamtym tygodniu pisałam Wam, że boli mnie potwornie prawy jajnik i że pewnie cysta, plecy bolały i musiałam się ratować tabletkami przecibólowymi...w tym tygodniu ból ustał, tzn czuję raz na jakiś czas jajniki, ale takie delikatne kłucie, pulsowanie, nie wiem czy to poprsotu był ból przed owulacją, czy pomogla wizyta w Nowym Targu u Pana Józka :) w każdym bądź razie za tydzień jedziemy znowu, aby efekty były lepsze :)
 
reklama
Madziu a TY idziesz na monitoring, aby sprawdzić wielkość pęcherzyka??
ja idę dopiero w piątek na podglądanko do Dr, tak jak napisałam, chyba, że wcześniej owulke wyczuję (zawsze boli mnie i kłuje jajnik)! ...co do wielkości pęcherzyka to chyba mi to niepotrzebne - zobaczymy co i jak na wizycie! ....jutro, pojutrze zacznę robić testy owu, może cosik pokażą, no chyba, że coś wcześniej mnie będzie niepokoić, to pójdę na wizytę do gina u mnie w przychodni ;-)
 
Do góry