reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

[video=youtube;sEhy-RXkNo0]http://www.youtube.com/watch?v=sEhy-RXkNo0[/video]

a to ulubiona nuta mojej Alutki :cool2: i mimo, iz RIHANNa do moich ulubionych wokalistek nie należy to ten numer nawet mi się podobuję ;-)
 
reklama
RYSIA gummibarsy mi sie jednie z moimi germańskimi uczniami kojarzą ;-) bo oryginał tego właśnie po szwabsku jest:))))
 
mała_mi kciuki zaciśnięte!
czraodziejkaM super, że wszystko Ci się układa jak należy :tak: a nie mówiłam, że Krzyś zacznie pięknie jeść!! :-) teraz nadrobi, to co stracił podczas choroby! No i gratulacje, że bez dydolka :tak: moja mało używa, bo tylko do zasypiania, ale wcześniej czy później też trzeba będzie oduczać! :tak:

A ja dzisiaj miałam od rana motorek w du..psku! Jak robiłam młodej mleko okazało się, że nie ma wody :wściekła/y: a my żywca używamy! Ja w piżamce, Julka w piziamce i wte pędy trza było nas ubrać i do sklepu lecieć! Nawet się nie pomalowałam z tego wszystkiego :-D Ale woda już jest, Julka strzela drzemkę, ja wzięłam prysznic, doprowadziłam się do człowieczeństwa no i sem pije kaffke i wcinam grześka!
 
O widzę, że Rysi dopisuje humorek, słoneczko i mąż mają w tym swoje zasługi :) a co do teściówki, hmmm kochana trzeba było jej powiedzieć że wyjeżdżasz z Miłoszkiem !!!

Makuc skorzystaj z pomysłu jaki Ci Rysia podała i paczkę dziś nadaj na poczcie !!!

Doris super, że dzień Mamy się udał, Miki dogoni dzieciaczków wzrostem, trzymam kciuki za Dorianka, żeby się nie pochorował a co do J. hmmm sam sobie nie mógł tych truskaweczek kupić tylko mamusię wysyła???? wrrrrr warczę na Niego... Wczoraj nic nie piłam, komar też nie został zabity na mej czuprynie, po prostu chyba ciśnienie do d..., leci na łeb na szyję, kawę właśnie spożywam drugą.

CzarodziejkaM rzeczywiście super wieści, fajnie że Krzyś już bez smoka zasypia, jak Ci się to udało??? Moja też tylko do zasypiania używa. Wierz mi że nie trudno włożyć dziecko, które zaśnie Ci na rękach do łóżeczka na najniższym poziomie, mojej czasami zdarza się usnąć po wieczornej butli i niestety muszę jakoś odstawić do łóżeczka a rąk za długich nie mam :-) dobrze że Krzyś wcina, że ma aptety (moja przy tej 3-dniówce też niewiele jadła, dużo piła) no i w końcu dobre wieści odnośnie kaski, super że Ci szef zapłacił

Mała_mi kciuki zaciśnięte mocno!!!

Sarisa Ty tyle nie myśl tylko pisaj co u Was :-)

Paolcia smacznego, daj trochę tego powera !!!

Idy i Natolin nadal brak, albo podczytują Nas z ukrycia, bez weny i humoru :-(

Rany zasypiammmmmmmmmmmmmmmm łaaaaaaaa łaaaaa ziewanko :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Kania a dziękuję :-) ale co do powera tom ci go nie dom bo już go nie mom :-D jednak prawdą jest, że jak człowiek usiądzie na dupsku to już nie a nic się nie chce :-D

Właśnie mi się przypomniało, że jutro dzień ojca! A ja nic nie mam ani dla swojego taty, ani dla teścia, ani drobnostki od Julki dla taty :-( a ja dostałam od niej 3 różyczki! Kurde a jutro święto i nic nie kupie!
 
Ostatnia edycja:
No cóż Paolcia, trudnooo może Rysia podrzuci trochę energii, widać że od rana nią tryska, chyba wiadomość o przyjeździe teściówki dobiła ją i straciła tę siłę witalną :-/ mam nadzieję że nie !!!

Oooo właśnie a mnie wczoraj przyszła koszulka, Roxannka zamówiłaś? ja nie żałuję bo fajna :-)a mojemu tacie to sama nie wiem co kupić :-/
Paolcia może jeszcze dziś coś kupisz !!!
 
Ostatnia edycja:
Łubudubu, przetaczam się przez główny z meldunkiem, że Olek dał sobie radę z pilnowaniem sąsiadki (a może to było jakoś odwrotnie), mój lekarz sądzi, że żadnej niedoczynności tarczycy nie mam (no to na co ja się, kurdę od X.2009 leczę, do jasnej nędzy!) i posyła mnie na kolejne badania. Wkurza mnie to niemiłosiernie!
Pogoda taka fantastyczna, że czekam na pobudkę Olinka, dam mu obiadek i spadam na spacer do lasu.
 
Efa no to super, że ją upilnował i tak się zmęczył bidulek że usnął heh:-) to co za lekarze Cię wcześniej diagnozowali i leczyli????

Paolcia spoko, wrzuć na luz, na pewno coś znajdziesz dla mężulka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kania będę musiała wyskoczyć jak mała się obudzi i coś kupić! Bo jak mąż z pracy przyjedzie to zaraz jedziemy na działkę więc nic już nie kupię, ajajaj ale dałam d....:wściekła/y:
 
Do góry