reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Efa no to super, że ją upilnował i tak się zmęczył bidulek że usnął heh:-) to co za lekarze Cię wcześniej diagnozowali i leczyli????
No wcześniej leczył mnie specjalista z Invicty w Gdańsku i dzięki temu, że mnie tam hormonalnie wyregulowali i wspomogli farmakologicznie, zaszłam w ciążę (a to już było po 1 poronieniu i być może ono spowodowane było tarczycą).
Ten obecny lekarz to taki od masówki: z kliniki przy szpitalu wojskowym, setki pacjentów tygodniowo i nie wiem, co myśleć.
Który ma rację?
Tamten na pewno by mi nie odstawił leku, a ten kombinuje. Jednak do tamtego mam 180km i płatne wizyty, a tutaj na NFZ.
W sumie mnie to wszystko martwi.
 
reklama
Efa więc u mnie jest podobnie, w szpitalu na sztukę leczy mnie lekarz, chodzę do niego żeby mieć papiery i skierowania na badania a tak to chodzę prywatnie do drugiego, On mnie unormował hormonalnie, choć mój gin uważa że poronienie nie było przyczyną tarczycy bo wówczas miałam wyniki dobre, powiedział mi że tak się zdarza ze 100% zapłodnień tylko w 30% przypadkach dochodzi do porodu, 70% ciąż kończy się w ten sposób. Ja leczę się od 6-mca życia, więc u mnie ta wada jest wrodzona ale ja bym na Twoim miejscu jednak skonsultowała to z tym drugim dr zwłaszcza jeśli ponownie staracie się o dzidziusia.
 
I tak pewnie zrobię, tylko musze kaskę nazbierać na wizytę. Póki co, mam zapas leków na jakiś czas i "odroczenie wyroku" do 19 lipca (przed kolejną wizytą mam zrobić tylko przeciwciała tarczycowe, żadnych TSH czy FT, co tez mnie martwi - jakby juz laskę położył na moich wynikach, bo są dobre w tym momencie???)
 
Melduje się i ja :-) żeby nie było że was zaniedbuje :-p chociaż chyba nikt tak nie pomyśli bo wczoraj razem z sariską tutaj dyżur wieczorno-nocny miałyśmy ;-)
Połozyłam się o północy i spać nie mogłam :baffled: chyba ja też miałam za dużo wrażeń :cool2: bo dopiero o 1 zasneła :shocked2:


Nie poodpisuje wam teraz bo ide się szykować na popołudniowe spotkanie, a korzystam póki jeszcze mój Ptysiek śpi :-) i przy okazji chwale się że dał dzisiaj pospać do 7, święto w rodzinie :-D ale oczywiście z nami w łóżku od 5 i z paroma pobudkami w międzyczasie, coby za kolorowo nie było :dry::-p
rolleyes9im.gif



Przesyłam buziaki i życze wszystkim miłego dnia!!! :-):-):-)
no i postaram sie zajrzeć z wieczora :tak:
 
Hej! A braq mojej osoby nikt nie zauwazyl :(
Tak czy siak wpadam na chwile, bo musze isc zaraz synowi sniadanie zrobic, Laurze obiadek dac i sobie włosy wysuszyc. Potem ruszamy do pkola zebrac manatki i moze na zakupy, bo jutro sklepy zamkniete.
Kania Laura zdrowa, ja juz prawie prawie, a syn mam nadzieje, ze do konca tyg tez wyzdrowieje.
 
Efa jak masz na razie dobre, to może chce sprawdzić jeszcze coś innego, żeby mieć pewność. Mnie jak mówi żebym zrobiła samo tsh, to ja i tak robię resztę testów, właśnie mnie czeka wydatek teraz i wizyta, miałam iść w maju :-( ale zawsze się znajdzie coś pilniejszego :-)

E-lona super, że córcia zdrowa i Ty z synem też dochodzicie do siebie :-)

Roxannka no i mnie zawiało, bo się w przeciąg z nami bawisz ;-) udanego spotkania ooo doczytałam, tak się spisałaś ;- ) super że nocka przespana !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Efa super !!! ucałuj Olusiową buźkę :-) a gdzie reszta mam ????????

CzarodziejkaM, E-lona zostałyśmy same na placu boju? pewnie na spacery mamuśki wybyły a te pracujące się zapracowały ;-)

...jejku ale się fatalnie czuję, głowa pęka, brzuch boli :-((((
 
Ostatnia edycja:
Do góry