reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Pszczylaszczka może Wrocławianki dopiszą i uda się spotkać zwłaszcza, że na miejscu jesteście.
Efa trzymam kciuki, żeby wszystko świetnie się ułożyło.

A ja po frytkowym obiadku odpoczywam. Męża z synem wysłałam na zakupy, a Laura gibie się na czworaka w łóżeczku.
 
reklama
Efa powodzenia!!
A wiecie Tak mnie Efy wypowiedz natchnela,ze nieraz korzystamy z uslug roznych osob, moze mozemy stworzyc grupe osob, w ktorej ktos cos robi,a druga osoba moze to kupic, zlecic. Nie chodzi mi o pomoc, ale normalne warunki, a z przyjemnoscia.
Moga to byc zawody, ale przeciezs dziewczyny potrafia super robic habbystyczne rzeczy, jak zdjecia, naszyjniki, rozne maluszkowe drobiazgi, szyć....
Moze taki watek, gdzie zglaszamy swoje uslugi,
 
efa trzymam kciuki ,zebyś mogla zostac w swoim domeczku tak długa jak bedziesz chciala. Za Twoja pracę tez trzymam, zeby nie byla jednorazowa a za to dochodowa :-) - no to mi sie rymło.
kania współczuje @ :-(
kroma poczatki na silce sa cięzkie przez te zakwasy. Potem organizm sie przyzwyczai i bedziesz chodzic z usmiechem :-)
No i kochana dziękuje za mily komplement, ale wierz mi ,ze byloby nad czym popracowac. Na to jednak zero szans jak na razie. Brak czasu - to glowny problem. Niby jest u mnie silka 24h ale nie widzę siebie cwiczacej o północy ;-)
makuc dziekuje skarbie za info o tym hormonie wzrostu , bedę to miala na uwadze. Choc mam nadzieję ,ze sam podgoni.
nie wiem czy zauważylyscie , ale piszę z domu :-D
 
Doris- ja jak patrzę wstecz to ja to byłam laska, wymiary miałam prócz góry prawie idelane, zawsze ok 60 cm w pasie i w biodrach 90-92, tylko góra 80. waga 56-57, by ł czas, że ważyłam 52 ale wisiało na mnie, a teraz 62 kg, w pasie 80 cm :szok:, w biodrach 98 cm, uda 60 jedno a drugie 58 dziwne różnica 2 cm. I u mnie jest nad czym pracować, jak znajdę jakąś fotkę aktualną to zarzucę, mam co gubić, a się nie chce, jak mówisz brak czasu, ja lecę rano wstaje o 6 i szykuję się i dzieci karmię, idę o 7 ok 8 jetem na siłce i wracam do domu o 10, M ma popołudniu robotę, a jakbym pracowała to nie wiem kiedy bym szła, chyba bym zrezygnowała. Wiesz u każdej się zawsze znajdzie coś nad czym trzeba popracować :)

Makuc- Ja nie wieżę że tak nagle cyce rosną, chyba, że ktoś jakieś hormony zażyje, ale teraz jest moda na kwas hialuronowy, niby starcza na dwa lata i znowu trzeba wstrzyknąć, cyce wyglądają naturalnie, ale droższe jest to w Pl ok 9 tys. ale gwiazdy mają taką kasę, że ich stać.
 
Oj, cyce to moja od niedawna bolączka. Wróciły do rozmiaru sprzed ciąży, a nawet mniejszego, bo i ja sporo mniejsza jestem.
A tak mi szkoda tych dwóch pysznych piłek sprzed paru miesięcy. ;-P
 
kroma czekam na fotkę
nawet mi nie mówcie o tych cycach, bo to teraz mój największy kompleks. A one wszystkie sobie poprawiaja , wypelniają itd. i smiac mi sie chce jak wmawiaja nam ,ze to wszystko naturalne. Fergie, nicole (z pussycat) , riri i inne. Porobione ,ze hej. Jakby mnie bylo stac to tez bym co nieco poprawila , nie widze w tym nic zlego , tylko te teksty " niczego nie poprawialam" to mam dechy.
 
Doris- ja też tylko bym musiała w totka wygrać :) Muszę sobie zrobić fotkę bi nie mam, tylko buzia,
Efa- mi oklapły :)
 
Widzę, że nie tylko ja mam cycowy problem. Nie dość, że klapły to na dodatek jakieś puste. W sumie to nie ma się czemu dziwić, bo cyce to chyba w dużej mierze tkanka tłuszczowa i jak się jest chuderlakiem to i cyców na ogół nie ma. :(

A nie napisałam Wam co moja mała strong woman zrobiła ostatnio. Otóż złamała pałąk od łóżeczkowej karuzeli.
 
reklama
o skubana ta Twoja Laura. Przestan dodawac odzywek do mleka ;-)

a z tym biustem , to fakt ,ze szczuple osoby maja na ogól maly biust ... ale jednak nie zawsze tak jest . i ja sie pytam czym to jest spowodowane?:baffled:
 
Do góry