Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
natolin a może właśnie zeszłoroczne jesień była przełomowa i już koniec będzie tych depresji jesienno-zimowych)) Piotruś zacznie biegać to nie będzie czasu na zmartwienia):*****
moje dziecko obudziło się o 23 i godz. czasu usypiałam ja,i 5.30 nie spała ale mój M nakarmił,zmienił pampersa ale juz tylko dosypiałam na lekkim śnie do 7.A teraz robi drzemkę pierwszą,wiec mogę spokojnie popisać z wami.
NATOLIN wez no ty sie pozbieraj w garsc i przestan sie dolowac. pomysl ze masz cudnego dzidziusia, meza ktory cie kocha - cos co niejedna dalaby se rece poucinac przy lokciach zeby to miec. albo zrob po prostu cos z soba zeby to cholerstwo odgonic.wygadaj sie u jakiegos psychologa-uwierz ze podobno to pomaga...
MONIMONI a to że robię literówki,czy pisze nie stylistycznie to nie dlatego jak ty to napisałaś że niby z braku szacunku tylko z pośpiechu ale jak kogoś urażiłam to przepraszam.A co do IDY to tak jak KROMA napisała chodziło mi tylko że mogła wprost powiedzieć skoro chciała być szczera, ale już nieważne.Jak ktoś nie chce nie musi czytać moich postów i mi odpisywać i ja już kończe temat.ale musiałam skomentować.
A dzisiaj jest to spotkanie w Krakowie naszych październikówek prawda? sariska, doris, Alicja, mała mi i pozostałym mamom, które tam będą udanego spotkanka, bawcie się dobrze i czekamy na zdjecia)
Muszę to napisać- sorry za kontynuowanie tego tematu.Ale Ida jasno wytłumaczyła,dlaczego nie chciała "pokazywac palcem".
Jesteśmy bardzo różne.Jedne wolą "prawdę między oczy",inne bardziej zawoalowany sposób.Chyba akurat o to nie ma co kruszyć kopii .