reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dzień dobry...

Nice, Concita, Magnolia najlepsze życzenia urodzinowe dla Waszych Pociech, dużo radości i miłości.
Silve, Nancy gratulacje suwaczkowe dla Waszch Dzieciaczków.
Kroma na dopalaczach mogłabyś pociągnąć ;-) Trzeba mieć nadzieję, że się uda, ustawy przeleć wzdłuż i wszerz a nóż się uda :-)
Ja też w domu sama nie lubię być, mąż nie raz musiał dobę ciągnąć bo wybory to zasypiałam dopiero jak o 4-5 wrócił a na 7 wracał z powrotem do pracy. Szczęście od Boga że wybory nie są tak często, ale już niedługo się szykują więc samotna nocka przede mną.
Ika216 na chwilę obecną jest babcia na 2-3 h jak ją na spacery zabierała, ja prędzej czy później do firmy muszę wrócić więc chciałam żeby teraz ją dać, żeby się zaadaptowała. Może przesadzam, już sama nie wiem...Zobaczymy jak będzie w tym tygodniu, czy damy radę. Ja już od poniedziałku pracuję, więc muszę wszystko zorganizować sobie jak należy. Jak jej przejdzie katarzysko to pójdzie w poniedziałek ale jak nie to potrzymam ją jeszcze w domu.
Roxannka jak nocka??? u Nas dwie pobudki i od 5 harce...poza tym jak się sprawdziła u Was ta maść? bo u Nas całkiem spoko, też dostała na noc dwa syropki. Super, gratuluję wygranej - ale się Patryk ucieszy !!!
Mamaagusi bezpiecznego lotu !!!
Natolin jak nastrój w sobotni poranek?
 
NIce Concita najlepsze urodzinowe życzenia dla Was (tzn waszych dzieciów :-D:-D:-D) z okazji 1 urodzinek


tort.jpg

NIce a Wam jeszcze dodatkowo aby Przemusiowy wreszcie minela alergia-tak o z dnia na dzien!!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.
No i nie wyrobiłam sie,tak się poudzielałam gdzie indziej,że na główny czasu nie stało...:zawstydzona/y:.Spróbuję cokolwiek napisac,ale nie liczcie na wiele,bo Niunia alarm butlowy godzinę wcześniej mi urządziła,więc sądzę,że i pobudka wcześniej,niz zazwyczaj byc może....
Oczywiście przeczytałam i nadrobiłam wszystko,ale mam teraz już "kundelmundel in my kopf",więc ...:zawstydzona/y::sorry:
Co pamiętam- na katarek oprócz tego wszystkiego,o czym pisałyście,jeszcze sposób Idy-skropic obficie pościel itp. np. olejkiem do inhalacji :tak:- u nas rewelacja,jesli chodzi o lepszy sen dzięki temu.Współczuję wszystkim mamusiom zakatarzonych dzieciaczków- straszne to,patrzeć,jak dziecko się męczy,no i "krzywdzić je" fridami i innymi:-:)-:)no::no:...
Jak M. gdzies jest i ma wrócić,tez nie zasnę:tak:- czekam.
W ogóle to nastrój mam taki mniej szampański,bo sobie uświadomiłam,że M. już niedługo znów ma wyjechać,a wszyscy wciąż coś od niego chcą:-(- prawie nie mamy czasu tak dla siebie na spokojnie:-:)-:)-(.Skomplikowane to,bo,wiadomo,każdemu się wydaje,że chodzi o drobiazg- tu cos pomóc,załatwić- a jak się tak nazbiera,to on ciągle zaganiany.A odmówic nie umie.Ale chyba ja musze zainterweniowac i wytłumaczyć,że tak nie moze być- nie po to przyjeżdża raz na dwa miesiące,żeby latac wszystkim pomagać,a dla nas nie starcza mu czasu.Przecież jak ma się Amelką nacieszyć na kolejne dwa miesiące???
o,już musze spadać- rodzinka wstała:).
Nice,Concita-wszystkiego naj dla Przemka i Danielka z okazji roczku:))))
Sivle,Nancy- dla Waszych maluszków tez wszystkiego naj:)))
 
Ostatnia edycja:
Przykro mi Nat :*** tulam Cię mocno i mam nadzieję, że mimo wszystko ten dzień będzie lepsiejszy.
Elwirka a u Ciebie z małżem jak???
Happy koniecznie z nim porozmawiaj, myślę że skoro chodzi o drobiazgi to te osoby mogą sobie w tym same pomóc. Twój też odmówić nie umie??? jacy Ci faceci nie asertywni...a ten olejek to jakiś specjalny, pytam bo nie wiem gdzie można go kupić? Nie robiłam inhalacji Oliwce jeszcze, w domu mam tylko eukaliptusowy (stosowałam na sobie).
Kroma właśnie mi się przypomniało - gratuluję dostania kredytu.
 
Ostatnia edycja:
Hej. Ja tylko na chwilę.
kania,roxi dziękuję,że pytacie:*. Mąż juz lepiej,tylko teraz wychodzi zmęczenie. Od 3 dni wraca do domu około 22(od 6). Trzeba nadgonić robotę,bo termin się zbliża... Dzisiaj też w pracy,ale na szczęście nie tak długo(ale i tak nie wiem,o której wróci:no:).
roxi mamą chrzestną już nie zostanę:-(. Mam z mężem ślub cywilny i zaznaczone w papierach kościelnych,że żyjemy w związku nieformalnym(dla kościoła). A na naukach przedchrzcielnych powiedziano nam,że stosowane są restrykcje,jeśli chodzi o chrzestnych. Muszą mieć ślub kościelny,jeżeli żyją w związku... Natolin tak rzeczywiście jest?

kroma ucz się ustaw. Będę trzymać kciuki... I gratuluję kredytu. W tym banku,co myślę;-)?


NICE,CONCITA wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin dla Was i Waszych pociech!!!!!!!
 
Emiliab cieszę się, że mąż czuje się lepiej, tylko pilnuj żeby się nie forsował :-) A co do chrztu to nie koniecznie, teraz zauważyłam ze na to nie patrzą, w każdym razie u Nas.
 
reklama
Do góry