reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Wywołana przez Natolin zgłaszam ze zyję, ale ze kręgosłup mi siada to idę się położyć. Wstyd mi że Was tak zaniedbuję :-(

Lekarz w piątek dał mi zielone swiatło na poród, mówi że Wojtek ma już ze 3 kilo pewnie więc mam się nie stresować (Justyna nawet 3 kilo nie miała jak przyszła na świat), wszystko się ładnie skraca i rozwiera, mogę urodzić zarówno jutro jak i za dwa tygodnie. Wolałabym za dwa tygodnie, więc jeszcze się pooszczędzam. Wybaczcie....

Chyba za Wami tęsknię :-( :-*
 
DOBRANOCKA jasne, jasne, oszczędzaj się, po prostu się martwiłam. Buziak.

GOSIA już myślałam, że masz jakiś mega super model co to się kładzie spać wieczorem i wstaje o 10 :-) a o której ją kładziecie?
 
witam się ja

Frogg naj naj naj z okazji roczku
Renataborysek, Cambria, Daa, Gosia suwaczkowe gratki

dziś cięzki i na maksa wypełniony dzień. Najważniejsze że lokator znaleziony i psychika jakaś spokojniejsza.
O 10 już z niunią wybrałyśmy się do Ikei po murzynka a potem do Reala na zakupy. Jejku ile dziś ludu. Potem do domku aby niunia zjadła obiadek i na spacerek do parku z koleżanka. Laurka tak była zmęczona że już wracając popłakiwała i siedzieć w wanience nie chciała. Co się dziwiś jak wstała dziś o 5 a spała dwa razy po 10 minut o 8 i 16. Ubrania naszykowane na jutro, jeszcze coś do jedzenie w pracy i lece spać. Wiem że jak w łozku obejrze taniec z gwiazdami to usne w połowie wiec mam dulemat ogladac z fotela czy w łóżku. Tydzień szykuje się dość luźny bo taki można powiedzieć szkoleniowy.

mamy 6 ząbka
 
Ostatnia edycja:
ciesz się, że imprezki roczkowe udane. Nie mogę, że u nas już za tydzień, jak to szybko zleciało
a dzionek super, pogoda swietna, basen (w koncu mlody sie przemogl i sam skacze do wody), potem zakupy i mam w koncu wymarzone buty na zime, normalnie szok, zwykle kozaczki czarne, plaski bez zadnych ozdob, wiecie ile sie takich naszukalam :) najwazniejsze, ze juz sa, a na koniec obiadek w ikei, dawidowe ten murzynek to muffinek? mlody wsunal dzis ciastko cynamonowe, az sie uszy trzesly i super, ze lokator sie znalazl i gratki za nowego zabka
dobranocka 3kilo milosci, czekamy na dobre wiesci
gosiapodziwiam, spanie do 10 to dla nas jakas totalna abstrakcja, ciesz sie dziewczyno, ciesz
 
reklama
Do góry