reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

gosiu roxanka ma synka :)
najlepsz roczkowe zyczenia dla dzieciaczków NIce i Concity
cisza wielka
dawidowe dobre z ta lazienka, jak ja kiedys ogladalam pokoj do wynajecia przy rodzinie (jedne jedyny) na moje pytanie o kuchnie byla odpowiedz, a po co kuchnia, przeciez student je na miescie :D
 
reklama
Helo ale tu pusto dziś pewnie wszystkie weekendują tylko ja w domu jak zwykle:-(
Nice,Concita wszystkiego najlepszego dla Waszych dzieciaczków z okazji pierwszych urodzinek:-)
Kroma gratuluje kredytu
happy o której Ty dziś wstałaś kobieto?dwa razy sprawdzałam czy dobrze widziałam godzinę podziękowan

A na temat księży to się nie będę wypowiadać bo szkoda mi słów na niektórych(chodzi mi o księży)żebyście nie myślały czasami że o Was.
 
ja jestem :-) ale po całym dniu przy garach i z dwoma marudami w domu, padam na pyszczek :sorry2:

edit.
Ale stukam się z wami miodową łomżą :rofl2:
 
mamaagusi czekam na zdjęcia:)))

makuc faktycznie puściutko ale tak co week jest....wtedy kiedy mam chwilkę wolnego to dziewczyn nie ma a w tygodniu to lecą z postami, że cięzko nadrobić:///

Roxi ja whiskaczem z colą:DD
 
Ostatnia edycja:
Ida jak tam wiedza siostrzyczek ??
EEEEEEEEEE, se tak:baffled:ale zawsze mogłoby być gorzyj:-p
I wiem, że w momenckie kiedy mogłabym cofnąć czas i jeszcze raz wyboru odnośnie swojej kariery zawodowej dokonać, to wybrałabym zupełnie inaczej. Technikum zamiast LO i jakieś studium a nie studia. O! Bo teraz mgr przez imieniem nic nie znaczy. liczą się umiejętności.

IDEK obraził się? a za co? a po co? ja Cię lubluje i oooo! Ty mi tu nic nie insynuuj
1) o to to!!!!!!!!!! agree:tak::tak::tak:
2) ja mam na drugie Insynuacja :rofl2:

zielony redd's wypityj, lulupapa
 
hej lasencje,dzisiaj mialam nocke wyjeta z zyciorysu... spalam 3.5h w sumie. Leane po szczepieniu niedosc ze byla marudna troche wczoraj to obudzila sie o 23.05 a ja akurat tyle co poszlam spac i usnelam... plakala. przytulilam w ramionach polozylam. wrocilam spac. za 15 minut zas pobudka. zas wstalam poprzytulalam i polzoylam. 20 minut potem pobudka z rykiem. dalam dolipran przeciwbolowy i przeciwgoraczkowy, posiedzialam w salonie antek wrocil zp racy, przejal paleczke bo ja wstawalam o 5.20, ale i tak siedzialam do 1h w nocy z nimi w salonie. Leane , jak lek zaczal dzialac to dostala takiej energi ze nie moglismy wyrobic.... wsadzala mi i antkowi do geby swojego smoczka, butelke z woda... jaja na calego.... :-D

dzisiaj po powrocie z roboty doslownie nie moglam wyrobic. padalam na ryj, oczy jak narkmoanka, leb mnei bolal. Leane chyba poszla spac kolo 2h w nocy jak jej sie bateria wyczerpala i spala do 10h. jak dojechalam do domu to szybko obiad i spac do wyrka bo zaplanowalismy sobie zakupy pod urodziny leane, zarcie i picie i dekoracje. zabralismy mame bo chciala kupic leane prezent, no i kupila jej zajebistego laptopa takiego od 2 lat w gore, klocki takie duze plastikowe, i bebenek bo ona lubi napierdzielac lapkami. dostanei dopiero za tydzien. za to jak ogladalismy zabawki to wsadzila lapke w polki i zlapala pilke disneya taka ze skory jakby i tak ja pokochala ze psizczala na caly sklep, doslownie oszalalo dziecko na punkcie pilki, nawet nie patrzylam na cene tylko kupilam:D cala droga sie bawila i z rak nei wypuszczala.

ta pilka jest taka inna jak tzw "zoski" ze mozna ja mietosic, i rysunki kubusia puchatka, tygryska itp na niej wiecp okazywala mi misia cala droge. po tym sklepie pojechalismy do auchan po reszte zakupow, w sklepie inne dzieci wrzeszczaly, darly sie a nasza spokojna, ogladala sobie ludzi, polki ip. kupilam sobie soczek multiwitaminowy i jak wyszlismy ze sklepu to leane chciala to cos co ja pilam. dalam jej, tak jej zasmakowalo ze az nogami przebierala z radochy. po powrocie do domu odmowila mi jedzenia butli.... hmmm dorasta???
no wiec mezus zrobil jej kromeczki z szyneczka drobiowa, dal jej zjesc samej a leane jeden kawalek do buzi, drugi na podloge ku uciesze kota:D potem sam ja nakarmil i ona sama tez sobie jadla z talerzyka. na deser ser bialy i jogurcik. karmienie kromeczkami trwalo 30 min wiec leane poszla do kapieli o 21.20.... a ja juz nie moge dzisiaj...mam dosc...
w niedziele tzn jutro albo pojedziemy do mojego kumpla na wioche kolo lyonu albo nigdzie sie nie rusze bo tak mam dosc tego tygodnai ze szok...

teraz was nadrobie....



 
NICE,CONCITA wysciskajcie od nas wasze slonka i wszystkiego najcudowniejszego z okazji urodzinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a teraz pije piwko za zdrowie waszych pociech i odpoczyawm po tej gonitwie...
 
reklama
Do góry