reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hej dziewczynki:-)
ja żem ostatnio zrobiła się strasznie przeciągowa...jakoś trudno znaleść mi czas by Was wszystkie dobrze "przelecieć",by żadna nie czuła się przeze mnie zaniedbana,ale jutro jak tylko znajdę chwilunie to postaram się być w końcu z Wami na bieżąco i cokolwiek w końcu napisać do każdej z osobna....a tymczasem życzę dobrej nocki i uciekam do roboty (ale nie wykluczam że jeszcze wróce)Buziaki:*

aaa i zapomniałabym że chciałabym Frogg i Elizabennet a raczej ich synkom życzyć wszystkiego co najlepsze z okazji roczku:-)a renacieborysek,cambrii i gosi gratki suwaczkowe a ich dzieciaczom wszystkiego naj z okazji okrągłej miesięcznicy
biggrin.gif
 
reklama
Kaniu oj nocka slaba, moze dzis uda sie pospac lepiej
mamagusino ja z Ciebie tez dumna jestem
emila molom mowimy akysz


opis skoku:
jest taka mata z pianki plywajaca po wodzie i dzieci przez nia biegna na koncu chlup do wody, Patryk, ze jescze sam nie chodzi to przeraczkuje (albo za reke istruktor go porwadzi do skraju maty) ja stoje po drugiej stronie w wodzie dziecko skacze do wody, nurkuje i wtedy sie go w wodzie lapie i wyplywa na powierzchnie

a z dobrych rzeczy o umylismy z mezem dzis okana az lsnia
 
Dobry wieczór dziewuszki.
Wpadłam się tylko przywitać i zaraz spadam spać,no i gratulacje dla dzieciaczków roczkowych i suwaczkowych,myślę że mi wybaczycie mamusie że nie wymieniłam każdego z osobna.
My dziś wiekszość dnia na dworze spędziliśmy,spacerując sobie z malymi przerwami na jedzonko i drzemkę,nie obyło się bez zgrzytów ale cóż...życie to nie bajka.....
 
Ida wiem, wiem...już mi wszyscy dzieciaci z rodziny wypominają te bezobjawowe ząbki! :-D Ale, ale...nikt, dosłownie nikt nie przeżył tyle w ciąży co ja! OOO!!! Wszystkie objawy jakie tylko mogą być, a nawet więcej!!! I poród też na szybcika w stresie, niunia malutka i wielki strach o nią! I tak sobie tłumacze, że jak już ten strach minął, okazało się że niunia malutka ale zdrowiutka to Juleczka postanowiła wynagrodzić mi wszystko i być najgrzeczniejszym dzieciątkiem pod słońcem. No i to samo tyczy się ząbków! :-D:rofl2: fajnie to sobie wymyśliłam, co nie???
 
natolin przeważnie kładziemy Małą spać tak ok 21 czasami chwilę po 21.:)
margerrita no ja tak się cieszę,że daje nam się wyspać...śpioch w tatusia:):tak:
makuc nasza pierwsza drzemka zaczyna się po 12 koło 13 ale czasami jest tylko jedna w dzień a potem chodzi taka zamrakana do 21 a wiem,że jak Ją położę spać po 18 to uśnie mi przed północą już to przerabiałyśmy;-)ale szkoda mi Jej budzić wcześniej tak Słodko śpi:)
Ciekawe jak jutro zareaguje na pobudkę o 7.30 jedziemy na usg główki.
dawidowie gratulujemy zębolka:-)
 
reklama
witam wieczorkiem:) po obiadku mloda poszla spac i nas tez zmoglo tak wiec spalismy wszyscy do 16:))))))))))

poza tym pozniej pojechalismy do moich znajomych na wioche , kumpela obciela mi wlosy spory kawal bo koncowki masakra byly, i mezowi tez wlosy sciela bo wygladal jak wrrrrrrr.... Leane sie bawila z synkiem kolezanki ktory tak ja pokachal ze non stop ja glaskal po wloskach,, calowal, przynosil zabaweczki, chcial karmic zelkami ktore mu kupilam:) wrocilismy pozno bo 20.40. potem Leane jadla 3 kanapeczki z szynka drobiowa, kapanko i potem serek bialy i jogurcik i spac. na butle wieczorna sie obrazila i koniec, no coz...dorasta mi kobietka:))) w kapieli sie usmialam z niej bo wsrod zabawek jest taki pingwinek fioletowy ktory z dziobka woda sika, i Leane go napompowala pod woda i nacisnela a on spod wody siknal jej prosto w buzie, ta najpeirw zdziwko a potem smiech :))))))))
ogolnie mam stresa bo roczek roboie w sobote... bardzo sie boje ze jak zaczna jej spiewac hepiberzdej po francusku to ja sie rozplacze.... ogolnie pwotarzam nadal: kocham mojego robaczka tak baaaaardzo mocno:)))))) dzisiaj wp oludnie maz dawal jej jesc a ona w polowie miski paluchem na mnie zebym ja jej dala i od meza nei wziela nawet grama. dalam jej miseczke do konca, potem serek maz dal, ale jogurci zas musialam ja bo zamknela mu dziobek i paluszkiem na mnie. glizdus maly nooo:)))

jutro do pracy jade dopiero na 17h:)))))))))))))))))))))))))))))

DAWIDOWE super ze LAurka ma kolejny zabeczek i przede wszystkim super ze lokatorek sie znalazl.
MAMAAGUSI nei nadrobilas wystarczajaco bo do mnie nic nei napsialas:ppppppppppppppp


a gdzie SARISKA, DORIS, MALA MI????? taaaak wiem weekend...

HAPPY rano ma byc megawypasiony post zanim wlacze kompa przy kawie:)))
 
Do góry