renata borysek
Fanka BB :)
Dobranocka w marcu już:-( ale u każdej to chyba inaczej bo coś mi w glowie świta że makuc dopiero teraz na jesień coś pisała o powrocie @.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Widzę że nadal nie umiesz zdecydować się na jednego avka, bo też przypatrzyłam dzisiaj te zmiany
a chatka wygląda cudownie. Podziwiam, że Ci sie chce, bo ja mimo, iż mam tylko jednego Szkraba to jakoś nie garnę się do pracy.
:-( swoją drogą to ja wiem czemu Cie glowa boli
mam pokazac palcem, kto się po nocach uczy? ;-)
biedna Oliwka. Alutka tez raz źle stanęła i przez 3 dni kulała potem, z tym, że ona chyba mocniej od Oliwki, bo pierwszego dnia tylko raczkowala tak ją noga bolała :-( ale takie dzieci szybko do siebie dochodzą, więc nie zdziwie się jak w żłobku Oliwka zapomni o bólu i jak ją będziesz odbierać to już wszystko ok z jej noga będzie.