reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Natolin :) dzięki bardzo!

Powoli lekki stresik zostało 17 dni do terminu - a mówią , że terminu nie dotrwam :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej!
Morela i Happybeti śliczne te Wasze córeczki.
Morela wyglądasz kwitnąco. Jak się czujesz? Tym razem będzie chłopczyk?
 
E-lona :) Tą ciążę czułam się strasznie od samego początku ale już końcówka więc staram się nie narzekać :) Tym razem chłopczyk - będzie Mikołaj . Lena już się Mikiego doczekać nie może .. długo czekała na rodzeństwo :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Och, musze Wam to opowiedziec :D - a propos chlopczyka Mikolaja :D . W rodzinie tez mamy takiego malego Mikolaja . I wlasnie przyjezdza na wakacje- nie sam, oczywiscie, przyjezdza siostra Macka , z doroslymi corkami, a te corki ze swoimi dziecmi. Jedna ma dwie corki- rowiesniczke Amelii, Zuzie i jej mlodsza siostre, Kornelie. a druga wlasnie malego Mikolaja . I taki dialog miedzy Amelia i mna :
-Mamo, zrob mi galaretke
- Ok, zrobie Ci, z poziomkami.
- Jak przyjedzie Zuzia i Kornelka, to tez nam zrobisz galaretke ?
-Oczywiscie, ze wam zrobie .
-Tylko malemu Julemandowi nie, bo on jest jeszcze "baby" .

"Julemand" to "Mikolaj" w Danii, ten , co daje prezenty :D
 
haha no tak!

Moja Lena kazała kupić nam zestaw książek przygód "Mikołajek" i teraz jak się zaczęła uczyć czytać to trenuje żeby Mikiemu o Mikołajku przeczytać :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny! No urodziłam. Miałam CC na cito bo okazało się, że pękł mi żylak na macicy o którym nie wiedziałam . Wykrwawialam się do otrzewnej i stąd decyzja o cesarce. Pocięli mnie pionowo niestety żeby móc przeprowadzić od razu operację. Mikołaj urodził się 12.07 o 3.30 z wagą 2990 g i 57cm . Teraz ma 6 tygodni i jest mega nie śpiącym dzieckiem :)) stąd mało czasu na cokolwiek. Lena za tydzień zaczyna szkołę :)
1503839669-aaaaaa.jpeg
1503839682-aaaaaa.jpeg
wracamy właśnie z wesela :) pozdrawiam Was dziewczyny !

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No witam. Pamietacie mnie jeszcze trochę? Co tam u was? Cześć mam na fb ale sporo nas tu było i nie każdej na fb znalazłam. Co tam u was? Jak dzieciaczki? Komuś się powiększyła rodzinka? A może jest z nami ktoś nowy? ?
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Agusinka Tobie też się zatęskniło za forum? :)
Morela śliczne masz dzieciaczki. Nie ważna, że pionowo brzuch pocięli. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło.
Happybeti super dialog. Amelka widzę, że 3 języków użyła. :) Jak tam życie w Danii? Nadal tam mieszkacie?

Co tam w ogóle u Was słychać? Jak dzieciaki radzą sobie w szkole? Zadowolone są? Moje szybko zaadoptowały się w nowym miejscu wśród nowych kolegów i koleżanek. Na szczęście nie ma tu obowiązkowych mundurków. Mają dużo zajęć dodatkowych do wyboru w MOKu. Część jest płatna. Poza tym lekcje wfu mają też na basenie, który jest połączony ze szkołą.
 
Do góry