reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ika to też duża dziewczynka;-)
Wiecie lekarz na razie nic nie mówił, kazał przyjść za miesiąc na ważenie i wtedy zobaczymy, bo przy ostatnim ważeniu waga mu trochę spadła ale nie wykracza poza 1kg.
 
reklama
Happybeti którego posta bo ja już nie nadążam. O zdjęciach było sporo.

Ida widocznie nie jestem aż taka mądra za jaką mnie się uważa. A może coś przegapiłam. A może na wszystko można spojrzeć jeszcze z innej strony i ja akurat patrzę. Nie wiem. Jak masz ochotę to mnie oświeć (to nie jest zgryźliwośc) tylko jeżeli istnieje ryzyko, że to oświecenie kogoś obraxi choćby nieintencjonalnie to proszę zrób to na privi (top też nie jest zgryźliwośc).
 
Mała Mi, ja nie wiem, czy moja w ogóle 10 kg waży. Ostatnio jej nie ważymy, bo się dzieć stresuje, jak widzi wagę... A biorąc pod uwagę jej ostatnio 'wilczy' apetyt, to pewnie jeszcze schudła.
 
Mała_mi uważam, że to chyba najmniejsze zmartwienie jakie możesz mieć, bo Łukasz je tyle ile potrzebuje a rozwija się prawidłowo, więc tylko się cieszyć.
Ragna u Was chyba nie jest tak źle z tym jedzeniem/niejedzeniem Hani??? Moja bardzo lubi na wagę stawać.
 
Baaardzo się uśmiałam,czytając o Agusi w szufladzie, Łukaszku w piekarniku, Piotrusiu podstawiającym sobie wszystko,żeby tylko wyżej i wyżej, Tomciu robiącym zupę "z klocków" doprawioną cynamonem, Isi robiącej sobie piling z kaszy mannej:-D:-):-D:-):-D:-).

kroma to miałaś dzisiaj "wzięcie" w postaci wizyt:-D. Może być męczące;-)
dawidowe no co? Laura wyrażała swoje odczucia:-). Ale musiało to być zabawne:-D
ragna gratuluje ząbka u Hani:-)


Ja już chyba mam dość tej walki,tego rozgryzania wszystkiego od nowa. Chciałabym,żeby było słodko,słodziutko,cukierkowo

Mam dzisiaj spokój,bo Kuba śpi u babci;-). Jutro idę do mamy na 55 urodziny:tak:. Kupiłam jej voucher na zabiegi kosmetyczne na twarz;-). Nie wiem,kiedy wrócę na BB,ale czytać chyba będę(uzależnienie:shocked2:)Niech się uspokoi, bo mi jest źle:-:)-(
 
alicja to Isia jeszcze nie śpi że piszesz że szaleje:-)?
Może znalazłaś ją też dzisiaj w piekarniku tak jak ja mojego łobuza?:szok::eek:
od mojego męża który ma tu dzisiaj niezły ubaw:rofl2:"znalazłaś go przed czy po rozgrzaniu?:-D:-D:-D"
Mała Mi, z tym portfelem to fajny pomysł. Zaraz napiszę do kuzynki i obadam, czy wujkowi by się nowy przydał.
od M: "jak to co? najlepiej 20letnia whisky kup:rofl2::-D"
Wioli, Ida ​powiedzcie co chcecie osiągnąć swoim wspólnym atakiem na mnie? O co Wam chodzi? Jaki jest cel Waszego przemyślanego działania?
chcemy otworzyć dziewczynom oczy:rofl2:a od ciebie prawdy i szczerosci
ida to samo dzisiaj pomyślalam sobie po południu, że jak inne dziewczyny nasz podczytują to muszą mieć ubaw na całego, ciekawe czy na którym jeszcze pod-forum takie rzeczy się dzieją jak u nas?:-)
no coś ty?!?!?! na pewno nie:-D:-D:-D
No jesteś idulcu drina chcesz ze warecki przy twym boku?w razie w mam sporo
spoko luuuuuuuuuuz, kończę żubra a 4 wareckie czekają:-p:rofl2::-D
Tak jak pisałam wcześniej naprawdę uważam że można wszystko załatwić prywatni e. Po co tu angażować dodatkowe osoby???
powtórzę sie: zeby wam otworzyc oczy. bo nie podoba sie nam że świetne laski odchodzą stąd. i przypomnę tylko jak było ze mną: kto o mnie pytał, jak "odpoczywałam" od bb? 2 osoby? i teraz porównajcie to z odzewem w drugą stronę. w przypadku sariski jest identycznie. jeszcze tłumaczyć?
Witam witam i o zdrowie pytam
kto mi streści dzisiejszy temat?
nie da się:rofl2::-D

kto się jeszcze nie uchlał?:-D


edit: emiś, a że sarisce jest źle to sie nie liczy???ilu jeszcze osobom ma być OSOBISCIE źle???
 
Ostatnia edycja:
mała mi nooo duża duża ale dobrze ze teraz taka duża nie jest,A dyiewcyznka starsya od mojej o 3 miesice wazy juy 16kg,kuywa klawiatura mi sie spsua
 
Mała mi to nie stresuj się na razie. Każde dziecko ma swój typ urody. Zresztą ja też długo byłam chudzinką, a teraz bynajmniej nie jestem ;-)
Emiliab to wszystkiego najlepszego dla mamy i udanego weekendu :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry