reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Rysia, piękna rękawiczka, Ty piękna i drzewo też piękne :tak: Zielona rękawiczka (bo wygląda mi na zieloną), pierwszy zwiastun wiosny...
Kania, dobranoc i oby Oliwka wstała jutro zdrowiutka.
Ja już też zmykam. Dobranoc wszystkim i spokojnej nocy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ida rozumiem, że ta privi armia to ja? Lol.
Trochę marną armia przyznaj.
Akurat ja pierwsza napisałam do natolin. I pisze z różnymi osobami jak mam interes albo coś do nich. Taki mam zwyczaj. Porównanie może z dupy ale jakby mój szef po mnie przy współpracownikach jechał to przyjemnie by się nie pracowało, tak samo tu. No ale to moja opinia.
Przeczytam później was dokładniej, bo widzę że straciłam szerszy ogląd.
 
Będę robić z siebie ofiarę i mam prawo, bo atakujecie mnie wszystkie, bo coś jest nie po Waszej myśli. Bo ja nie mogę powiedzieć co uważam, a Wy możecie.
No widzisz, to my jesteśmy wszystkiemu winne... tego się spodziewałam, po tym co napisałam. Wiesz co??? Nie tylko Ty masz takie problemy z "psychiką" ale co Ciebie interesuje psychika innych, kiedy ich oceniasz??? Pomyślałaś chociaż o tym ??? Wszyscy się muszą liczyć z Tobą a Ty z nikim??? Udawanie twardej nic dobrego Ci nie daje, po prostu nie umiesz przyznać się do swoich błędów, wybaczać, zapominać, tkwisz cały czas w żalach do innych. A leczenie m.in. polega na oczyszczaniu się z takich rzeczy, przyznawaniem się przed sobą do własnych potknięć, na zapominaniu czy też wybaczaniu innym itd...

Spadam stąd !!!
 
zajrzałam tu po długie nieobecności i próbuję zrozumieć o co wam chodzi,
zadajmy sobie pytanie po co tu zagladamy, czego oczekujemy? chyba cieszę się, że nie mam czasy na główny, bo mam dość kwasów w życiu codziennym by jeszcze kwasować się tutaj,
bylysmy/ jestesmy dla siebie wsparciem i wadomo lubimy niektorych bardziej innych mniej,
ale czy mozecie troche wyluzowac, prosze!
 
Zupełnie nie zrozumiałyście tego co napisałam ;-(
I widzicie mimo całego zła, które o mnie piszecie to ja bym nie przeszła obojętnie wobec niczyich łez.
I mimo iż faktycznie Sarisa nie jest mi osobą "po drodze" że tak powiem to jak widziałam dzisiaj, że ma jakiś problem to się za nią modliłam, bo wiem, że nic innego zrobić nie mogę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natolin sorry ale ofiarą tylko bardzo byś chiała być. Jestem tu od samego początku tak jak ty i nigdy nie miałam nic przeciwko Tobie. Każdy czasem lubi być podniesiony na duchu w jakich cieżkich momentach. Nie ty jedna tylko szystkie tu starają być szczere chociażby że to tylko forum i tak naprawdę się nie znamy to łatwiej. Jednak ostanio przegiełaś. Mogę zrozumieć niefortunnie użyte słowa "schzofremia" "fanatyzm" pisane pod wpływem emocji i przesadnie użytego okreslenia które może urazić. Ale twoje słowa może i były pod wpływem emocji ale napisane z premedytacją. "Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe". Te słowa powinnaś znać
 
Do góry