reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ilona spróbuj zapytać może akurat tobie powie :)
Igusiad 9 miesięcy bez seksu czy to jest możliwe? Chyba bym tyle nie wytrzymała

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
dla fasolki nawet dłużej jakby było trzeba ;-) a tak poważnie może później jak nie będzie przeciwwskazań, ale w I trymestrze nie będę ryzykować
 
reklama
dla fasolki nawet dłużej jakby było trzeba ;-) a tak poważnie może później jak nie będzie przeciwwskazań, ale w I trymestrze nie będę ryzykować
Kochane oby tak było ja z pierwszą ciążą I trymestrze bałam sie II trymestr skracała się szyjka i zabrinione III trymestr też dopiero przed porodem.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, gadalam z moją mamą i mówi, że ze zdj albo puste jajo albo ciaza tydzień młodsza jak nie lepiej i nie widać. Teoretycznie 6tyd 3 dzień, ale tak to już by było widać dawno. Dziewczyny z pustym jajem, tak mialyscie?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
AnScarlett luteina jest dobra by podtrzymać ciąże , ja biorę duphaston to prawie to samo tylko lykam [emoji4]
Pokaz mi te usg bo ja nie widziałam forki.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t0d [emoji235]
 
reklama
AnScarlett luteina jest dobra by podtrzymać ciąże , ja biorę duphaston to prawie to samo tylko lykam [emoji4]
Pokaz mi te usg bo ja nie widziałam forki.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t0d [emoji235]
1486762828-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry