reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny 😊 Jak tam dzisiaj się czujecie?
Ja w miarę dobrze, prawie wszystkie dolegliwości z pierwszego trymestru mi minęły.🙂 czasami tak jak dzisiaj mam mdlosci i zmęczenie ale poza tym ok. Nie mogę sie doczekać wizyty, ostatnią mialam 20 kwietnia prenatalne a teraz dopiero 2 czerwca to jeszcze tyle czasu... ciekawa jestem co u mojego dzidzia❤
 
Ja jestem dzisiaj 19+6 I czuje ruchy gdzie atak od 17 tygodnia. Od kilku dni to już dostaje nawet kopniaki. Moja pierwsza ciąża Ale łożysko mam na tylnej ścianie więc może dlatego czulam tak szybko [emoji4]
Ja dalej czekam na kopniaczki super uczucie😀 ruchy juz czuje jakis czas ale wlaśnie takie leciutkie... to moja druga ciąża i tez mam łożysko na tylnej ścianie 🙂
 
U mnie już na pierwszych prenatalnych podał chłopca A mój potwierdził w 17 tygodniu Tak ze bardzo szybko. Może będziesz miała dziewczynka bo chłopca szybciej widać. No chyba że się źle odwracał [emoji16]
Bardzo podobnie;) ja ruchy poczułam w 18+4. A badania polowkowe mam 28 ;) U innej lekarki albo lekarza- nie wiem, ale liczę na to, że w końcu zobaczy płeć;)
 
Który tydzień masz? Ja takie mocniejsze ekopniaczki czuje dopiero ok kilku dni [emoji4]
Ja dalej czekam na kopniaczki super uczucie[emoji3] ruchy juz czuje jakis czas ale wlaśnie takie leciutkie... to moja druga ciąża i tez mam łożysko na tylnej ścianie [emoji846]
 
Który tydzień masz? Ja takie mocniejsze ekopniaczki czuje dopiero ok kilku dni [emoji4]
Ja to juz właśnie nie wiem jak to liczyć u mnie, mam sporą różnicę jeśli chodzi o termin z OM i z USG ... bo z OM mam dzisiaj 19+4 a z USG 18+1. Więc gdyby patrzeć na wiek dzidzi z USG to sobie tlumacze ze jest jeszcze czas ns kopniaki🙂
 
Spokojnie poczujesz już nie długo napewno [emoji7] Maja prawo się pojawić do 23 tygodnia bodajże.
Ja to juz właśnie nie wiem jak to liczyć u mnie, mam sporą różnicę jeśli chodzi o termin z OM i z USG ... bo z OM mam dzisiaj 19+4 a z USG 18+1. Więc gdyby patrzeć na wiek dzidzi z USG to sobie tlumacze ze jest jeszcze czas ns kopniaki[emoji846]
 
reklama
Hej Dzieeczyny;) wczoraj byłam na USG i w końcu Dzidziolek pochasal i pokazał kim jest;) Będzie dziewczynka;) [emoji173][emoji173][emoji173]
Ooo to super 😊😊 Gratuluję dziewczynki 😍 Ja idę 26 do lekarza wcześniej byłam u innego bo moja lekarka była chora i powiedział mi że chłopak zobaczymy czy teraz moja lekarka to potwierdzi 😊😊
 
Do góry