reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Petting a ciąża

naprawde ? ale u mnie nie było stosunku tylko robiłam dobrze rękom mu
po ciąży lekarz zalecił nam takie kapturki na place, że mówi że zachodzenie w ten sposób jest ryzykowne.
 

Załączniki

  • 35fed9b1-78bd-473b-9879-5ee4a104daa5.jpeg
    35fed9b1-78bd-473b-9879-5ee4a104daa5.jpeg
    23 KB · Wyświetleń: 54
reklama
ale pani miała stosunek ? ja robiłam dobrze reka partnerowi tylko i nie miał znaczących ilosci na palcu pewnie nie było tego duzo
nie było stosunku. Znam przypadek że podczas seksu oralnego doszło do zapłodnienia, dziewczyna zrobiła loda facetowi zanim przełknęła to się całowali, a później on robił jej dobrze ustami i przeniósł swoje nasienie
 
tak, ja tak miałam, tylko u nas było po 15min, dzisiaj już mamy 34tc
moze mi powiedziec pani jak to było ?
po ciąży lekarz zalecił nam takie kapturki na place, że mówi że zachodzenie w ten sposób jest ryzykowne.
ale naprawde pani tak zaszła ? miała np pani stosunek pochwa + penis ? bo ja nie miałam ja robiłam tylko dobrze partnerowi reka i on doszedl na siebie i jak sie ubieral mogl cos dotknac przypadkiem ale duzo rzeczy dotykal w tym czasie i po 10 minutach wsadził mi palce do pochwy
 
nie było stosunku. Znam przypadek że podczas seksu oralnego doszło do zapłodnienia, dziewczyna zrobiła loda facetowi zanim przełknęła to się całowali, a później on robił jej dobrze ustami i przeniósł swoje nasienie
ale naprawde pani tak zaszła ? partner przeniosl pani za pomoca palcow sperme ? u mnie to było po 10 minutach i duzo rzeczy dotykal ubran koca itp
 
moze mi powiedziec pani jak to było ?

ale naprawde pani tak zaszła ? miała np pani stosunek pochwa + penis ? bo ja nie miałam ja robiłam tylko dobrze partnerowi reka i on doszedl na siebie i jak sie ubieral mogl cos dotknac przypadkiem ale duzo rzeczy dotykal w tym czasie i po 10 minutach wsadził mi palce do pochwy
nie mieliśmy stosunku, niebezpiecznie że dotykał różnych rzeczy, bo Ty je możesz teraz dotknąć, pójdziesz siuku i podczas podcierania przeniesiesz to wszystko
 
reklama
Do góry