reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

reklama
dzięki za odpowiedzi ;-):-)
ja się tak właśnie zastanawiałam nad Hugiesami bo ja też pampersowa jestem i przy Samim też tylko pampki używałam
a widziałam ostatnio w markecie ze papersy i hugiesy w jednej cenie są
jak mi się skonczą P. to kupię H.2 na spróbowanie :cool2:
 
dziewczyny, poczytałam ten wątek... chyba odstawię ten koperek -dziś pierwsza próba... bo Gabę strasznie męczą kolki.... tzn bączki itp...

krostki wg położnej to trądzik niemowlecy - mam z tym robić "nic".

aha -teraz coś miłego... ważyłam w ciąży 75 kg, po porodzie 70, dzisiaj Gaba skończyła 3 tyg, ja ważę 63 i za kolejne trzy mam nadzieję wrocić do lutowego 58 :)

Fajosko :D
 
Ja już jestem chudsza niż przed ciążą. A pasek w spodniach zaciskam o jedną dziurkę mocniej. Tylko cielsko takie jakieś sflaczałe - trzeba będzie zacząć coś z tym robić ;-).
 
A mnie te ostatnie 3 kilo schodzi powoli, ale na szczęście schodzi :-)
Szalona odkąd odstawiłam te wszystkie herbatki zawierające koper, mały puszcza bączki, ale już "suche":cool2:, ale musisz sprawdzić to na swojej córeczce, bo może akurat jej to pomaga ;-)
 
reklama
uueeee a moja waga stoi :-( ważę 53 kg, jeszcze 5 kg do wagi sprzed ciąży :-(
no ale "bufet" mam fajny :-p;-)

ja używam takich pieluch, które są aktualnie w promocji :sorry2: Igi trzymał dupinkę w huggiesach, pampersach, happy, tesco i wszystkie są ok.

Aha wczoraj ważyłam Igora i na wadze elektronicznej wyszło 4800 gram, nieźle co? Chyba musimy przeskoczyć niedługo na następny poziom pieluszek :shocked2:

My musimy Igorowi obcinać pazurki co tydzień bo inaczej drapie siebie i mnie po cycuchach jak ssie.
 
Do góry