reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszka

reklama
sprubuje popytać moją położną moze cos sie da zalatwić skoro taka dobra :)

z tymi pieluszkami z drugiej strony to nie komuna, teraz o każdej porze dnia i nocy można kupić :) ale dobrze wiedzieć ile mniej więcej trzeba :)
 
Ja używałam cały czas Sudocremu i nic się nie działo, skóra była nawilżona, odparzeń zero więc u mnie Sudocrem na tak...

Doggi...nie wiem czy opłaca Ci się stosowac najpierw tetry...policz sobie czas, proszek prąd to nie wiem co korzystniej wychodzi...ja sobie nie wyobrażam prać pieluch
 
Misialina
No tak moja znajoma tez uzywała ciagle sudocremu ale jak mały miał 18 miesiecy to tez musiała. Pytanie czy jak bys go nie uzywała to czy by był potrzebny na codzien. Moim zdaniem im niej tym lepiej. Ale to decycja indywidualna :-)
 
Używałam do roku...jak miał 1,5 roku to pampersy poszły w odstawkę całkowicie...z tymi preparatami do pielęgnacji to jest tak ile ludzi tyle opini...każdy musi wypróbowac na swoim dziecku
 
Ja na codzien nie stosowalam zadnego kremu na dupke. Przecieralam chusteczkami i przykrywalam tetrowka zeby sobie pofikala nozkami, a dupka wyschla. Bardzo zadko miala problemy ze skora, a jak juz sie cos dzialo to mialam chyba nivea sos. Jedno opakowanie starczylo na caly rok.
 
reklama
Co do pieluch to też na razie mam jedną paczkę (42 szt) Bella Happy Newborn z wycięciem na pępek.
Potem myślałam nad Pampers Premium Care (białe) bo są cieńsze niż zwykłe Pampersy (zielono-pomarańczowe) i myślę że na lato do dobra opcja, ciekawe tylko czy przez to że są cieńsze to może mniej wchłaniają? Na dłuższą metę mam zamiar kupować biedronkowe Dada - już tyle pozytywnych opinii słyszałam że na pewno je spróbujemy :)
Do dupki też kupiłam Bambino do codziennej pielęgnacji a także linomag i sudokrem w razie problemów. Ciekawa jestem jak to u nas będzie bo ja jestem kosmicznym alergikiem i Mała może odziedziczyć po mnie te skłonności ;/
 
Do góry