reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych Pociech

ja dolacze sie do mam proszkowych ... nie zamierzam zmieniac przynajmniej przez rok ale raczej dluzej /z dosc prozaicznej przyczyny - sama chce prac ciuszki agatki a tak to mi na tym lape tesciowa polozy !!/


z innej beczki - czym smarujecie dziecku buzie po kapieli ?? bo ja mialam problemy ze skora i zaden lekarz nie umial nic na to poradzic ... juz mialam sie pisac do dermatologa ale podsluchalam was /chyba kopciuszka pisala/ zeby smarowac bephantenem ... po 4 dniach skora jest IDEALNA !!! mialam go od poczatku pod reka ale nie pomyslalam ze moze sie nadac ... :)

Fajnie ze sie na cos przydalam:-Dnam polecila go polozna:tak:
Teraz dermatolog polecila nam do buzi krem Nutritic i powiem wam ze cena moze jest kosmiczna ale jest ekstra:tak:pachnie super,nawilza,dobrze sie rozsmarowuje:tak:skora jest aksamitna;-)Mozna rowniez stosowac go na wyjscia na spacerki;-)

U mnie furrorę zrobił Cetaphil MD, jest rewelacyjny, i do ciałka i na buzię. Daniel ma wreszcie tak gładką skórę jak po porodzie. I zero wysypki (chociaż jem coraz więcej nabiału!).

Tez mam Cetaphil ale tylko smaruje cialko;-)no i fajnie ze jednak mozesz nabial;-)czyli chyba twoja pediatra tez sie pomylila i pochopnie postawila diagnoze-skaza;-)
 
reklama
Nasza mała raczej lubi kąpiele i na brzuszku też bardzo przebiera nóżkami, jakby chciała pływać (albo uciec z wanienki hehe). Wody ma sporo, bo nawet położna nam mówiła, żeby dużo nalewać.

Natomiast ja mam inne pytanie- czy dalej pierzecie ubranka waszych pociech w proszkach dla dzieci, czy już w dorosłych? A może mieszacie pół na pół? Ja mam jeszcze 1 zaczęty proszek Dzidziuś i potem chyba jak kupię następny to zacznę mieszać z dorosłym, żeby zobaczyć, czy ją nie uczula. A jak nie będzie to przejdziemy chyba na Lenora Sensitive.

Ja prała i teraz te będę prała ciuszki tak przez rok na pewno ,
 
Ja piorę w Loveli od narodzin Julki i nie zamierzam narazie eksperymentować bo Mała ma problemy ze skórą więc nie chcę jej jeszcze bardziej zaszkodzić ...
 
DZiewczyny które używają pieluch Huggies. Ile u was kosztuje paczka duża 84 szt. bodajże- nazywa się MEGA PACK- premium lub klassik ???
U mnie w sklepie (Kaufland) zawsze kosztowała 34 zł a teraz nagle 49 zł :szok: ni stąd ni zowąd. Nie zauważyłam, żeby to była promocja a tu nagle taka podwyżka????? Mama ostatnio patrzała w Macro, to kosztowało to 40 zł i wydawało mi się dużo, no ale teraz to już zbaraniałam :confused:.
 
DZiewczyny które używają pieluch Huggies. Ile u was kosztuje paczka duża 84 szt. bodajże- nazywa się MEGA PACK- premium lub klassik ???
U mnie w sklepie (Kaufland) zawsze kosztowała 34 zł a teraz nagle 49 zł :szok: ni stąd ni zowąd. Nie zauważyłam, żeby to była promocja a tu nagle taka podwyżka????? Mama ostatnio patrzała w Macro, to kosztowało to 40 zł i wydawało mi się dużo, no ale teraz to już zbaraniałam :confused:.
ja używałam Huggiesów, kupowałam za trochę ponad 40 zł, ale z tego co się dobrze rientuje to w biedronce sa tańsze, jutro się tam wybieram to dam C znać :)
 
ja używałam Huggiesów, kupowałam za trochę ponad 40 zł, ale z tego co się dobrze rientuje to w biedronce sa tańsze, jutro się tam wybieram to dam C znać :)

Aha. No to cena podobna jak w Macro. To ja nie wiem, skąd się wzieła u mnie wcześniej ta cena 34 zł- i to chyba z 3 miesiące je tak tanio mieli. A teraz 49 zł. To nawet Pampersy są tańsze :wściekła/y:.
 
Aha. No to cena podobna jak w Macro. To ja nie wiem, skąd się wzieła u mnie wcześniej ta cena 34 zł- i to chyba z 3 miesiące je tak tanio mieli. A teraz 49 zł. To nawet Pampersy są tańsze :wściekła/y:.

Ja mam gazetke z Kauflanda z tego teraz tygodnia i sa Huggisy w promocji za 34,99:tak:wiec moze teraz znowu jest inna cena:tak:
 
Aha. No to cena podobna jak w Macro. To ja nie wiem, skąd się wzieła u mnie wcześniej ta cena 34 zł- i to chyba z 3 miesiące je tak tanio mieli. A teraz 49 zł. To nawet Pampersy są tańsze :wściekła/y:.
w bierdonce są za 40 zł huggiesy, a w intermarche pieluszki happy są tanie ( też 40 zł) :)
 
reklama
Do góry