reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy Maluchow i kopniaki!!!

Ja też już raczej nie czuję kopniaków tylko przesunięcia lub próby wypchnięcia ręki lub nogi na zewnątrz przez któryś mój bok:-):-) choć aktywna nie jest, z reguły rusza się z rana, wieczorkiem no i czasem w nocy mnie budzi....w ciągu dnia raczej leń:-D
 
reklama
A moj harcuje na non stopie:-DAle wlasnie nie kopie,a tak jakby sie przesuwal,albo rozciagal.No i czuje czasami takie regularne pukniecia,ale to chyba czkawka,choc wczesniej jakos nie dowierzalam dziweczynom jak pisaly,ze dzidzius ma czkawke.
Oczywiscie najbardziej aktywny jest wieczorem jak leze w lozku,ostatnio nawet tatusiowi przylozyl kilkakrotnie.:tak:
 
A moj harcuje na non stopie:-DAle wlasnie nie kopie,a tak jakby sie przesuwal,albo rozciagal.No i czuje czasami takie regularne pukniecia,ale to chyba czkawka,choc wczesniej jakos nie dowierzalam dziweczynom jak pisaly,ze dzidzius ma czkawke.
Oczywiscie najbardziej aktywny jest wieczorem jak leze w lozku,ostatnio nawet tatusiowi przylozyl kilkakrotnie.:tak:

Madzia, widzę, że mamy identyczne dzieciaki - szaleja jak pijane bąki:-D
 
Mam prośbę do wszystkich kobiet….; -). Pomożcie mi w pisaniu pracy licencjackiej.

Jestem studentka 3 roku zdrowia publicznego i mam do przeprowadzenia ankietę sprawdzająca świadomość kobiet na temat odpowiedniego przygotowania organizmu do prawidłowego rozwoju płodu.

Badam dwie grupy kobiet. Kobiety będące w ciąży z pierwszym dzieckiem i kobiety w grugiej i kolejnej ciąży.

Bardzo proszę o pomoc.

Odezwij sie na mój adres e-meilowy natkawalczak@wp.pl i przesle ankietę do wypełnienia-potrzebna mi każda ilość ankiet… a wręcz jak najwięcej się da dlatego jak możesz to prześlij tą ankietę do swoich koleżanek. Na wypełnione ankiety czekam do 25 maja gdyz po tym terminie na podstawie tych ankiet pisze dalej prace licencjacka.

Bardzo mi pomożecie, gdy wypełnicie tą ankietę.

Pozdrawiam i czekam na informacje zwrotną.
 
dziś pierwszy raz jestem zła na własne Dziecko:blink: otóż rusza się dziś jakoś rzadko, tylko tak symbolicznie żebym nie zapomniała, że siedzi sobie tam w środku:sorry2: jak się człowiek przyzwyczai do nieustannej balangi to jak się mało dzieje chyba zacznę panikować:baffled: jeśli wieczorem nie będzie takiego disco co zawsze chyba uderzę do lekarza - mam jednak nadzieję, że obędzie się bez tego:hmm:
 
Kate, jak się macie? Byłaś u lekarza? Choć wydaje mi się, że nie ma się co martwić, ponieważ czasami dziecko się więcej rusza, a czasami mniej. Co innego gdy w ogóle nie byłoby ruchów. Ale pisałaś, że się co nieco ruszało. Nie martw się.:happy:
 
u mnie kopie, przesówa sie i nie wiem co jeszcze:-D jest aktywne ze ho ho :-D i wcale sie kate nie dziwie ze sie martwi bo jak moje by sie przestalo tak aktywnie wiercic jak do tej pory to tez bym sie martwila spadkiem formy mojego dzidziusia:-D
 
ja od wczoraj licze te ruchy i moje male szczeście tez jakies spokojniejsze - chyba przekorny syn mi rośnie;-)
a do 21szej mam liczyc wiec po 21szej było szaleństwo:-)
Kate grunt ze sie rusza i czujesz te ruchy, gdybys nie czula to od razu do lekarza albo szpitala
 
Mam tak samo: dostałam tę kartę do liczenia ruchów, niby mam liczyć od dzisiaj, w związku z tym Młoda od 5 rano harcowała, a równo przed 9 przysiadła cicho.....i pewnie czeka na 21:-D
 
reklama
tak u nas tez spadek aktywnosci ruchowej...... ale jak sie poruszy to mama az podskakuje.
a podobno wlasnie przed porodem na 2-3 dni maluszek sie wycisza i zdecydowanie mniej sie rusza..... słyszałyscie o tym

A tak sie zastanawiam kiedy zaczniemy panikowac i pisac o zwiastunach porodu.... o objawach itd...
 
Do góry