reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy naszych Maleństw :)

Ines

Mama Arusia(*) i Mariczki
Dołączył(a)
22 Styczeń 2005
Postów
5 366
Dziewczyny chyba właśnie poczułam pierwsze muśnięcie mojej dzidzi!!!!!! Aż mi się łezki w oczkach zakręciły! Jestem prawie pewna że to dzidziuś ;D
W pierwszej ciąży poczułam w 15 tygodniu + kilka dni a w kolejnych ciążach podobno może być jeszcze szybciej więc to chyba możliwe żeby to był mój Maluszek!!!!
Będę teraz wyczekiwać na kolejne sygnały od mojego maleńkiego ale największego na świecie szczęścia!
 
reklama
Ines no to moje gratulacje :) ... a mozesz opisac jak to wyczulas?? jakie to uczucie itd ?? ;) ... ja to narazie wyczuwam ruchy jelit ;D ... a dzidzi ruchow juz sie doczekac nie moge :)
 
W pierwszej i w drugiej ciąży zaczyna sie podobnie :) czuję jakby łaskotanie we wnetrzu brzuszka ale inaczej niz jelitka. Czasem jest leciusieńkie jak by puknięcie ale bardzo delikatne na początku (potem nabierają siły z czasem ;) ). Są też takie jak by drżenia (bąbelki?)... trudno to dość opisać ale pomylić sie nie da i dzis na kursie foto jak byłam to znów poczułam muśnięcie i jestem na 90% przekonana ze TO JUŻ TO!!!!! ;D
 
Mój kocahny mąż też twierdzi, że czuł już ruchy dzidzi. Teraz chodzi i się chwali, zę był pierwszy. Ja też chce!!!
 
Mnie tez sie wydaje,ze to juz to, choc moja mama twierdzi, ze z pierwszym dzieckiem to trzeba poczekac do 18tc albo 20tc. A ja juz wiele razy poczulam takie musniecia o ktorych pisze Ines...a sama juz nie wiem...ale mysla,ze to jest to ;)
 
Witam - dziewczyny - wiem, że to jescze za wcześnie. Ale powiedzcie mi co oznaczaja takie delikatne ukłucia od środka. Jakby ktoś tam małym patyczkiem mnie trącał. Mam nadzieję, że to nic groźnego :( :( :( Powiedzcie co to może być???
 
reklama
Gwiazdeczko to tak jest na początku :) Zabawny zbieg okoliczności bo ja swojego bąbelka też jakoś ostatnio nie czuję, chyba od 3 dni... aż zaczęłam się martwić czy wszystko ok... :( Ale tak to jest z początkowym wyczuwaniem ruchów. Z Areczkiem poczułam ok 16 tc i potem chyba do 18 czy 19 nic a potem to już niezłego kopa dostałam ;)
 
Do góry