reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zachcianki :)

Ja teraz właśnie próbuję tworzyć ten suwaczek ::)
Zobaczę czy coś z tego będzie.
A moja córeczka ma 3 i pół roku, czyli różnica 4 lat będzie :)

Pozdrawiam, Marta
 
reklama
no ja własnie wcinam kiszoną kapustę..
w pierszej ciąży też wcinałam słodycze i strasznie przytyłam - teraz zamierzam tego uniknąć..
 
A ja woraj wsualam sos slodko-kwasny wujka Bena z kurczakiem. Uwielbiam to.... Szczegolnie ze osatnio jadlam bedac w ciazy z Marcinkiem, cha, cha, cha.... A kaputka owszem, owszem jak przeczytalam to wyciagnelam z lodowki... Pychotka.
 
mój dzisiejszy jadłospis - na śniadanie - sałatka z tuńczykiem z ryżem z sosem pomidorowym fasolka, majonezem i ogórkiem kiszonym (normalnie fuj ale dziś mniam)
potem gapefruit..
na obiad knedle ze śliwkami - chyba całkiem zwariowałam :)

i chyba będzie syn - jak byłam w ciązy z Anka to same słodycze jadłam a teraz mnie na kwsne wzięło :)
 
Te zachcianki na kwaśne i słodkie moim skromnym zdaniem nie mają nic wspólnego z płcią maluch ;D
Ja ostatnio zażerałam się slodkościami i.....był synek:) teraz kwasiory i jakoś czuję że mała dziewczynka ;D
 
A ja dziś za bardzo na nic nie mam chęci. Staram się dużo pić ze względu na nerki ale wcale nie mam ochoty i tylko czuję się pełna!
 
reklama
Dziewczyny ogórkowe szleństwo :laugh:
Zjadam dziennie po kilka ogórków kiszonych i chyba nie długo cała się "zakwaszę" ;D
 
Do góry