reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zachcianki :)

Ja również nie słyszałam o zakazie picia mleka i jedzenia cytrusów w ciąży.
Mój lekarz wręcz mi zalecał picie mleka a szczególnie na dokuczającą mi zgagę.
Szklaneczka chłodnego mleka świetnie mi robiła.
 
reklama
A ja mam ogromną ochotę na kwaśne zupu (ogórkowa, pomidorowa, kapuśniak) i sałatke jarzynową. Rano zawsze zjadam coś z nabiału - polubiłam zwykły biały ser.

A jak ze 2 tyg. temu zachciało mi sie frytek a byliśmy wtedy w podróży autem to mąż musiał sie zatrzymać przy przydrożnym barze i kupiuł mi podwójną porcję i sama ja opałaszowałam.
 
Mnie jakoś zachcianki odeszły.Nadal lubię kwasiory ale sięgam tez po inne smakolyki.Znowy deczko schudłam.Strasznie mi się ta waga wacha ;D
 
A ja mam ochote na pikantne...I czasami na czekolade. Lody lubie tak jak lubilam, czyli bardzo. A jesli chodzi o ogorkowa, to jak bylam u znajomych to wcinalam ja prawie caly czas. Goscie salatki a ja ogorkowa, ktora byla dla dzieci.... Oj chyba zaraz zrobie... Mam pyszne ogoreczki od tesciowki.
 
Joaś ja mam tak na zmianę raz kilogram do przodu raz do tyłu i w sumie ciągle jestem w tym samym miejscu ;D
 
Ja to, wstyd przyznać, spodnie niby dopinam, ale i tak wolę mieć guzik odpięty, bo ciśnie...
 
reklama
Oj Marrtruda, to nie pierwsza ciaz wiec brzuszek moze wyskoczyc wczesniej. U mnie jakos tak wyskoczyl. Lekarz mi mowil, ze duphaston tak tez moze dzialac, ze mnie "nadyma".
 
Do góry