reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zachcianki :)

Hej dziewczyny!!

Jak ochota na kwaśne to ponoć na dziewczynkę a na słodkie na chłopczyka :laugh:

A tak wogóle to ja już 6 kg poszłam do przodu, teraz już tak z jedzeniem spoko, ale na początku to ssało mnie co 2h - myślałam ze oszleje!! ;D

Teraz gotuję sobie rosołek na jutro - jakoś ciągle jadłabym rosół! :p

Joaś ja też biore duphaston i to przez niego też mnie wydęło!! :laugh:

Pozdrawiam
 
reklama
Ja też łykam duphaston i mam wrażenie, że brzuszek mi się robi. A pozatym jem dziś cały dzień zupę pomidorową.... taka pyszna, a ssanie co chwilę mnie dobija! Na razie chyba nie przytyłam...
 
A duze dawki macie? Ja do tej pory mialam 4x po1 a teraz ju 3 po 1. Powoli sie wycofujemy z tego swinstwa..
 
Joaś ja biore duphaston już zanim zaszłam w ciążę i od początku biore 2x1 tabl. do nadal.

Gin powiedział mi że mam go zażywać najlepiej do 12 tyg dla bezpieczeństwa.

 
A ja przez to uczulenie nie biorę duphastonu ani żadnego innego świństwa ;)
To całkiem mozliwe,że to po tym duphastonie tak Was rozdyma :laugh:
Moja bratowa w pierwszych 3 miesiącach nieźle przybrała.
Ja nadal kwaśne,ale z umiarem no i często!!!! jesm co 2-3 godziny malutkie porcje.
 
ja też biore duphaston, 10 po 2 razy dziennie i nie weim czy od tego ale brzuszek mi powli rośnie. Waga stoi w miejscu, od stycznia cały czas tak samo a jesli chodzi o zachcianki to ostatnio bardzo mi smakują ogórki kiszone. No i wiecie co, mam problem z doprawianiem jedzenia. Cały czas wydaje mi sieże jest za mało doprawione ale rodzinka mowi ze czasem przesadzam.
 
Mnie za to dzisiaj tak sie zachciałao kopytek z jakimś mięsnym sosikiem. No i zrobiłam sos z polędwiczek wieprzowych, dodałam kilka grzybków, które sama zebrałam i oczywiście kopytka. Obowiązkowo z ogórkiem kiszonym. Palce lizać.
Mój synek, który jest strasznym niejadkiem też zjadł sporą porcję!!! :laugh:
 
A ja się chyba nie uwolnie od frytek ;) W dodatku moja Julka ostatnio też ma okres na frytki i codziennie na kolację prosi, żebym jej zrobiła, a jak już robię to trochę więcej ::)
 
A ja wlasnie mam ochote na frytki i sobie na kolacje zrobie i zjem obie lezac lozku i czytajac jakas gazete.... Babskgazete bo ostatnio tylko jies Ozony, Polityki i Wprost...
 
reklama
mycha12 pisze:
Joaś ja biore duphaston już zanim zaszłam w ciążę i od początku biore 2x1 tabl. do nadal.

Gin powiedział mi że mam go zażywać najlepiej do 12 tyg dla bezpieczeństwa.
Mycha! Ja też brałam go przez 4 miesiące przed zajściem i teraz też gdzieś będę go brała do 12-16 tygodnia. Zreszta udało mi się zajśc dopiero jak wspomagana byla również pierwsza faza cyklu clostylberytem.
A co do zachcianek to ostanio mam zachciankę na jedzenie ;) Cały czas mi się chce nieważne co byle dużo! Aż się boję!! ::)
 
Do góry