reklama

Pierzecie w proszku czy w płynie?

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez tliszka, 25 Wrzesień 2009.

1. tliszka

tliszka Zaciekawiona BB

Jaką formę środków do prania preferujecie - proszek czy płyn? Co według Was jest skuteczniejsze i delikatniejsze? Stosujecie płyny do płukania?

2. joklis

joklis Gość

Piore tylko w proszku niebiologicznym, tym bez enzymow, bo ten najlepszy dla dzieci... Lekarz mi powiedzial, zeby nie dodawac zadnych plynow do prania, czy plukania, bo mogo uczulac, dlatego proszki bez enzymow najlepsze, bo delikatniejsze i przystosowane do delikatnej skory dziecka...

3. reklama
  4. myszor78

myszor78 Fanka BB :)

Ja piorę w pralce proszkiem Dzidziuś, bo o dziwo prałam w Lovelli i mloda miała na niego uczulenie ( a niby taki delikatny) a jak cos ręcznie mam przeprać, to mam płatki mydlane..choć rzadko to robię..

5. mamjakty

mamjakty styczniówka 2009

w pralce - proszek dzidziuś albo lovela, w rękach płyn do prania z loveli i zawsze daję płyn do płukania z loveli - mała nigdy nie miała problemów ze skórą ;-)

6. justyś80

justyś80 Fanka BB :)

Piore w mleczku do prania LOVELLA.
    Dodaję płyn do płukania E sensitiv, a jak trzeba to dolewam Vanish do prania i właczam dodatkowe płukanie. Dzieciom nic kompletnie nie dolega:)

7. izkab

izkab matka wariatka

Ja piorę w proszku Lovella i płuczę w płynie Jelp. Początkowo prałam w proszku Jelp, ale mojemu mężowi śmierdział :eek:

8. Jolit@84

Jolit@84 Sierpniowa mamusia 09

A ja piore w persilu tylko plynu do plukania uzywam delikatnego dla wrazliwcow:-)Jestem zdania,ze lepiej dziecka nie przyzwyczajac...bo pozniej w tych levellach i dzidziusiach trzeba prac caly czas.Pierwsze ciuszki jak szykowalam wyprawke pralam tez w specjalnym proszku dla dzidziusiow,ale jak sie dzieciatko w domu pojawilo to za duzo obowiazkow by sie bawic w osobne pranie jego ciuszkow..wiec piore razem naszymi i w zwyklym proszku...i mala nie ma zadnego uczulenia.:tak:

9. mamita

mamita Fanka BB :)

Ja piore w Dzidziusiu od początku i kupuje Jelp o płukania. W carrefourze 2 litry-ok 11zł to mam na ponad miesiąc:-)

10. reklama
  11. Ewunia22

Ewunia22 VI 2008 VI 2009

Ja piorę w Loveli i w pralce i w praniu ręcznym, do prania w automacie daję jeszcze płyn do płukania. Jest ok, brak uczuleń :-)

12. tliszka

tliszka Zaciekawiona BB

oo, mleczko, o tym nie słyszałam :szok:

http://www.tomi.pl/szczegoly/1385/l..._do_pieluszek_i_bielizny_niemowlecej_warszawa

pewnie o to chodzi.
    a jest delikatniejsze niż płyn?

Mi się wydaje, że lepiej jest jak dziecko jest malutkie używać środków dla niemowląt... niektórzy specjaliści sądzą, że nawet do 3 roku życia żeby zminimalizować ryzyko alergii.

Poleć forum