reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia

Smerfetka94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2019
Postów
3 778
Hej dziewczyny, potrzebuje Waszej porady.
Jestem w 16dc , dzisiaj pojawilo sie jednorazowe, lekkie plamieni i bol podbrzusza, jajnikow. Test owulacyjny negatywny.
U ginekologa bylam w zeszlym miesiącu wszystko jest w porządku..
Czy ktoras z Was tak ma?
Czy moze byc to np zwiastun ze niedlugo owulacja? (z tym ze dzisiejszy test negatywny).
Dodam ze staramy sie o dziecko ale ciaze wykluczam
 
reklama
Rozwiązanie
Jak pisałam to może być wszystko i nic. Tak jak i u różnych dziewczyn podobne coś mogło wynikać z różnych czynników.
Dlatego trudno coś doradzić poza tym co już napisałam.
Przy owulacji śluz jest płodny, jak jest u Ciebie? Zaobserwowałaś jakiś śluz?
Chyba rozkminilam zagadke.
Dzisiaj rano test owulacyjny pozytywny wiec to pewnie stąd te plamienia
Hej dziewczyny, potrzebuje Waszej porady.
Jestem w 16dc , dzisiaj pojawilo sie jednorazowe, lekkie plamieni i bol podbrzusza, jajnikow. Test owulacyjny negatywny.
U ginekologa bylam w zeszlym miesiącu wszystko jest w porządku..
Czy ktoras z Was tak ma?
Czy moze byc to np zwiastun ze niedlugo owulacja? (z tym ze dzisiejszy test negatywny).
Dodam ze staramy sie o dziecko ale ciaze wykluczam
Radziłabym Ci zacząć prowadzić obserwacje cyklu (temp, śluz itd). Widzę, że to już Twój któryś temat... Trudno powiedzieć co to. Plamienie i ból mogą być przed/po/ jak i w trakcie owulacji. To najmniej wiarygodny objaw w celach poczęcia ;) Może to być też oznaka chorobowa/niedoborowa.
Jak nie zaciążysz to pokaż wykres, może będzie coś więcej widać.
A na dziś, jak śluz?
 
Radziłabym Ci zacząć prowadzić obserwacje cyklu (temp, śluz itd). Widzę, że to już Twój któryś temat... Trudno powiedzieć co to. Plamienie i ból mogą być przed/po/ jak i w trakcie owulacji. To najmniej wiarygodny objaw w celach poczęcia ;) Może to być też oznaka chorobowa/niedoborowa.
Jak nie zaciążysz to pokaż wykres, może będzie coś więcej widać.
A na dziś, jak śluz?
To moj pierwszy temat jesli chodzi o plamienia.
To ze sie staram o dziecko to tylko dodatek.
Po prostu myslalam ze ktoras dziewczyna ma podobnie.
Miesiac temu u gina bylo już po owulacji dlatego się dziwię teraz co to
 
To moj pierwszy temat jesli chodzi o plamienia.
To ze sie staram o dziecko to tylko dodatek.
Po prostu myslalam ze ktoras dziewczyna ma podobnie.
Miesiac temu u gina bylo już po owulacji dlatego się dziwię teraz co to
Jak pisałam to może być wszystko i nic. Tak jak i u różnych dziewczyn podobne coś mogło wynikać z różnych czynników.
Dlatego trudno coś doradzić poza tym co już napisałam.
Przy owulacji śluz jest płodny, jak jest u Ciebie? Zaobserwowałaś jakiś śluz?
 
Jak pisałam to może być wszystko i nic. Tak jak i u różnych dziewczyn podobne coś mogło wynikać z różnych czynników.
Dlatego trudno coś doradzić poza tym co już napisałam.
Przy owulacji śluz jest płodny, jak jest u Ciebie? Zaobserwowałaś jakiś śluz?
Chyba rozkminilam zagadke.
Dzisiaj rano test owulacyjny pozytywny wiec to pewnie stąd te plamienia
 
Rozwiązanie
Do góry